PL / EN
LOLA VICTORIA DESIGN – STYLOWE ETUI NA LAPTOPY I IPADY

LOLA VICTORIA DESIGN – STYLOWE ETUI NA LAPTOPY I IPADY

Idealne połączenie mody z funkcjonalnością, czyli designerskie etui na laptopy i iPady, ciekawe materiały i dbałość o szczegóły. Niemożliwe? Na rynku pojawiła się właśnie nowa marka łącząca te cechy. Poznajcie stylowe produkty Lola Victoria Design!

Lola Victoria Design to nowa marka na rynku dodatków modowych, wypełniająca istniejącą obecnie lukę na oryginalne, ale i funkcjonalne etui na laptopy czy iPady. Założycielki marki – Ola Lola Jędruszczak i Joanna Victoria Kolska – na sezon jesienno-zimowy przygotowały inspirowaną aktualnymi trendami kolekcję pokrowców na elektronikę, uzupełnioną przez bardziej elegancką linię wieczorowych kopertówek.

 

Produkty wykonane z żakardu, weluru, satyny, atłasu i innych szlachetnych materiałów charakteryzują się ponadczasowymi krojami i niezwykle precyzyjnym wykończeniem. Choć większość prezentowanych modeli utrzymanych jest w bardzo kobiecej stylistyce, także panowie znajdą coś dla siebie.

 

Lola Designfot. mat. prasowe

 

Najnowszej kolekcji Lola Victoria Design towarzyszy kampania zdjęciowa z udziałem jednej z najlepszych modelek w Polsce - Marzeny Pokrzywińskiej oraz Magdalena Wawrzaszek i Nathan Williams. Za obiektywem stanął Mariusz Mac, a stylizację wykonali Marta Śliwińska & Rafał Kruhlik z fashionPROfashion oraz Ola Lola Jędruszczak.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Lola Victoria Design | Marzena Pokrzywińska | etui na laptopy | etui na iPad | moda polska |

podobne artykuły