PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LOCAL HEROES - WYRAŹ SIEBIE SLOGANAMI

LOCAL HEROES - WYRAŹ SIEBIE SLOGANAMI

T-shirty i bluzy z życiowymi hasłami Local Heroes zalały polską modę. To projekt blogerki Arety Szpury i fotografki Karoliny Słoty. Zajrzyjcie!

Local Heroes to nowa, streetwear’owa marka na rynku. Założyły ją dwie fanki niebanalnego i personalnego podejścia do mody – blogerka i stylistka Areta Szpura i fotografka Karolina Słota. Początkowo było spontanicznie, krótka seria bluz z hasłami w stylu optymistycznego Never say never czy z zabawnymi opcjami do wyboru Single Taken Hungry. Jest też rzecz jasna hasło przyświecające blogowi Arety Doing Real Stuff Sucks (przyp.red. kreatywne podejście ceni bardziej, niż codzienną rzeczywistość). Z czasem, kiedy pomysł zyskał uznanie, o Local Hereos słyszało się coraz więcej. 

 

Zapotrzebowanie było tak duże, że bluzy projektu dziewczyn rozeszły się jak świeże bułeczki. Potem doszły t-shirty, niedawno torby-worki z fantastycznymi wzorami kosmosu, chmur czy foliowych bąbelków... Największą satysfakcję Arecie i Karolinie dają przypadkowe spotkania z ludźmi, którzy noszą ich design.

 

Local Heroes ciągle rośnie, a właścicielki obmyślają nowe projekty. Trzymamy kciuki!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Local Heroes | Areta Szpura | Doing Real Stuff Sucks |

podobne artykuły