PL / EN
LEKKA I ZWIEWNA FRYZURA PRZEZ CAŁY DZIEŃ Z NOWYMI KOSMETYKAMI PANTENE AQUA LIGHT!

LEKKA I ZWIEWNA FRYZURA PRZEZ CAŁY DZIEŃ Z NOWYMI KOSMETYKAMI PANTENE AQUA LIGHT!

Sekret pięknych i zdrowo wyglądających włosów tkwi w ich odpowiednim odżywieniu - podpowiadamy z Pantene Aqua Light jak to zrobić!

Z badań przeprowadzonych przez specjalistów Pantene wynika, że aż 75% kobiet narzeka, że na przestrzeni dnia ich fryzura traci lekkość i zwiewność, które według nich, obok blasku i gładkości, świadczą o zdrowiu włosów. Nic więc dziwnego, że również z obawy przed obciążeniem włosów tylko 60% Polek regularnie stosuje odżywki w codziennej pielęgnacji włosów. A przecież wiadomo, że sekret pięknych i zdrowo wyglądających włosów tkwi w ich odpowiednim odżywieniu.

 

Każdy rodzaj włosów wymaga głębokiego i regularnego odżywiania, by wyglądały one zdrowo, a dzięki temu fryzura zachowała lekkość, świeżość i blask na dłużej. Ale dla włosów większości Polek – cienkich i delikatnych – jest to szczególne wyzwanie, bo z uwagi na swoją strukturę, są one bardziej podatne na obciążenia. Posiadają bowiem aż 50% mniej białka niż włosy normalne, przez co nie są w stanie udźwignąć wszystkich wzmacniających składników, które osadzają się na powierzchni kosmyków. Dlatego niektóre produkty są dla nich po prostu zbyt ciężkie i nie pozwalają włosom na swobodne i zwiewne ruchy.

 

Pantene Aqua Lightfot. mat. prasowe


Problem ten dotyczy również włosów o tendencji do przetłuszczania się. Pokryte są one większą ilością sebum, zatem dodatkowe substancje odżywcze podane w nieodpowiedni sposób w jeszcze większym stopniu je obciążają.

 

Najnowsza linia Pantene Aqua Light zapewnia włosom kompleksowe odżywienie jednocześnie nie obciążając ich. Wśród produktów znajdziemy:

 

  • Odżywkę Pantene Aqua Light, której nowa żelowa formuła nie obciąża struktury włosa.

 

  • Szampon Pantene Aqua Light, z którego wyeliminowano silikon. W szamponie zastosowano również technologię Clean-Rinse, dzięki której produkty spłukują się znacznie szybciej niż tradycyjne kosmetyki.

 

  • 2 Minutową Lekką Maskę Pantene Aqua Light, która pomimo obecności intensywnie odżywiających składników nie obciąża włosów, sprawiając, że są one jednocześnie lekkie i mocne przez cały dzień.

 

  • Lekką Odżywkę w spray’u Błyskawicznie Odżywiającą Pantene Aqua Light, delikatny, dwufazowy odżywczy spray stylizuje i odświeża włosy pomiędzy myciami.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Pantene | Pantene Aqua Light | kosmetyki do pielęgnacji włosów Pantene | pielęgnacja włosów |

podobne artykuły