PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LANA DEL REY NA OKŁADCE MARCOWEGO NUMÉRO TOKYO

LANA DEL REY NA OKŁADCE MARCOWEGO NUMÉRO TOKYO

Lana del Rey w roli Disney’owskiej Królewny Śnieżki na okładce marcowego wydania Numéro Tokio. Zobaczcie najnowszy edytorial, wspaniałe dzieło genialnego Mariano Vivanco!

Elizabeth Woolridge Grant, bo tak naprawdę nazywa się artystka, całkowicie opanowała rynek mody! Po raz drugi została twarzą kampanii H&M, a niedawno pojawiła się na okładce francuskiego Madame Figaro, V Magazine czy australijskiego Vogue. Teraz Lana del Ray pojawiła się na okładce najnowszego Numéro Tokio. Świat mody wyraźnie ją pokochał!

 

 

Wokalistka, która po raz drugi stanęła za obiektywem Mariano Vivanco - efekty ich wcześniejszej współpracy mogliśmy już podziwiać w GQ Magazine - jest gwiazdą edytorialu znajdującego się w najnowszym numerze Numero Tokio, w którym doszukać się możemy inspiracji japońską mangą oraz światem Disney’a.

 

 

Można nie lubić twórczości artystki, ale trzeba przyznać, że jej styl i wizerunek jest niesamowity, zaś okładka i cały edytorial najnowszego Numéro Tokio są poprostu wspaniałe. Piękny eteryczny makijaż, kruczoczarne włosy plus magia kolorów dają razem genialny efekt. My jedynie cukierkowy róż na ustach artystki zamienilibyśmy na krwistą czerwień.

 

 

W galerii  przedstawiamy cały edytorial z udziałem amerykańskiej piękności Lany del Rey. Zobaczcie koniecznie!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Lana del Rey | Lana del Rey na okładce Numéro Tokyo | Numéro Tokyo | Lana del Rey w Numéro Tokyo |

podobne artykuły