PL / EN
LANA DEL REY FANKĄ 25 MAGAZINE ANJI RUBIK

LANA DEL REY FANKĄ 25 MAGAZINE ANJI RUBIK

Sławna piosenkarka i wyrocznia stylu, Lana Del Rey, lubi być z modą na bieżąco. Nie dziwi więc fakt posiadania przez gwiazdę ekskluzywnego i cenionego 25 Magazine Anji Rubik.

Lana Del Rey niewątpliwie należy do grona najciekawiej ubranych gwiazd show biznesu. Piosenkarka słynie z zamiłowania do ubrań vintage, a styl Amerykanki kopiują kobiety na całym świecie.

 

Wokalistka w wyborze strojów wzoruje się na modzie kina lat pięćdziesiątych, stylu diw Hollywood oraz tym, co jest na topie w danej chwili. 25 Magazine, który wydaje Anja Rubik wraz ze swoim mężem, jest jednym ze źródeł modowych inspiracji gwiazdy.

 

Niedawno na fanpage’u piosenkarki pojawiło się zdjęcie Lany, na którym gwiazda trzyma najnowszy numer czasopisma Anji Rubik. Prestiżowy 25 Magazine jest jednym z bardziej cenionych modowych magazynów na rynku. W ostatnim numerze obok znakomitych edytoriali i wywiadów, mogliśmy podziwiać osobowości współczesnej kultury w tym m.in. Annie Leibovitz, Yves Saint Laurent, Ditę Von Teese czy Andy'ego Warhola.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Magazine 25 | Lana Del Rey | Anja Rubik |

podobne artykuły