PL / EN
FOR.REST – LEŚNA PORCELANA

FOR.REST – LEŚNA PORCELANA

Inspirowane lasem ręcznie malowane kubki i filiżanki? FOR.REST zabija nudę nawet przy piciu herbaty!

Pomysł na malowanie porcelany pojawił się nagle. Już dwa dni później Dagmara Malaca miała karton kubków u siebie i zabrała się do pracy. FOR.REST powstało w grudniu tamtego roku i wciąż zyskuje kolejnych fanów. Skąd nazwa? Nawiązuje do odprężającej herbaty w leśnym kubku. Krótkie, przewrotne i odzwierciedla to, co tworzy założycielka marki, która kończy właśnie studiować architekturę. Stąd wiele inspiracji i pomysłów oraz wzorów nagromadziło się wokół projektów, które przygotowywała na zajęcia.

 

Dlaczego urocze zwierzęta? I dlaczego akurat mieszkańcy lasu stali się bohaterami na porcelanie? „Gdzieś podświadomie wracam wspomnieniami do małego lasku koło mojego rodzinnego domu. Uwielbiam to, co naturalne, proste i surowe. Dlatego porcelana jest biała, a grafika czarna. Nie przewiduję kolorowych wzorów. Nie dlatego, że nie lubię. Po prostu uważam, że minimalizm jest lepszy. Doceniam ręczną robotę i stawiam na jakość, a każdy kubek i filiżanka są traktowane indywidualnie” – mówi Dagmara.

 

Kubki FOR.REST to nie tylko uroczy design inspirowany lasem, ale także pomysł na prezent. Do zapakowanych w tekturę, biały papier i obwiązanych sznurkiem jutowym projektów dołączone są także herbaciane „wizytówki”, które od razu możemy zaparzyć w naszym nowym naczyniu.

 

Zabawna wiewiórka, uroczy szop, pan niedźwiedź czy mądra sowa? My już wybraliśmy swoich ulubieńców z FOR.REST, którym na kubkach często towarzyszą elementy ich naturalnego środowiska.

 

Kubki for.rest dostępne są w internecie w cenie 30 złotych.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Kubki for.rest | for.rest | porcelana | filiżanki |

podobne artykuły