PL / EN
KOLEKCJA BERENIKI CZARNOTY W OBIEKTYWIE ŁUKASZA WIERZBOWSKIEGO

KOLEKCJA BERENIKI CZARNOTY W OBIEKTYWIE ŁUKASZA WIERZBOWSKIEGO

Kolekcja Bereniki Czarnoty okiem fotografa Łukasza Wierzbowskiego. Piekne zdjęcia i projekty, sami zobaczcie!

Dzianina, kolory, zabawa konwencją- to znak rozpoznawczy polskiej projektantki Bereniki Czarnoty. Najczęściej jest kojarzona ze swetrami ozdobionymi oryginalnymi aplikacjami. W tym sezonie również z niecodziennym rozwiązaniem jakim jest strój plażowy zrobiony na szydełku, inspirowany latami 50tymi.

 
Specyficzny styl polskiej projektantki został interesująco ujęty okiem cenionego fotografa Łukasza Wierzbowskiego. Ma on na swoim koncie okładki magazynów, książek, sesje  modowe czy wystawę swoich prac w Galerii Nizio. Znany jest z zabawy ruchem i światłem na swoich fotografiach oraz zaskakujących kadrów. 


Wrażliwość dwójki artystów spotkała się na przestrzeni edytoriali, do których zapozowała Agata Szlachcic. Blokowisko, szklarnia, chropowata struktura kamieni, dach wieżowca- to tła do opowiedzianej historii. Pasują idealnie do luźnych, niezobowiązujących outfitów. 


Zdjęcia mają charakterystyczną dla twórczości Łukasza Wierzbickiego atmosferę wolno przemijającego czasu. Niekonwencjonalne kadry wydają się być naturalnym rozwiązaniem oddającym istotę kolekcji. Mając w sobie: lekką nutkę egzotyki, połączoną z dobrze Nam znanym krajobrazem, wywołują przyjemne uczucie zaskoczenia. 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Berenika Czarnota | fotograf Łukasz Wierzbowski | kolekcja Bereniki Czarnoty |

podobne artykuły