PL / EN
KOBIETA W CZERWIENI – JESSICA CHASTAIN NA OKŁADCE STYCZNIOWEGO VOGUE GERMANY

KOBIETA W CZERWIENI – JESSICA CHASTAIN NA OKŁADCE STYCZNIOWEGO VOGUE GERMANY

Amerykańska aktorka pojawiła się w sesji okładkowej w styczniowym numerze Vogue Germany. Jessica  Chastain została wybrana przez magazyn jedną z czterech dziewczyn na czasie.

Jessicę Chastain znają wszyscy miłośnicy kina oraz fani kobiecych stylizacji. Rudowłosa aktorka pnie się na drabinie sławy coraz śmielej i wyżej. Amerykanka oprócz fantastycznych ról filmowych przyjmuje zaproszenia od redaktorów najbardziej prestiżowych magazynów mody.

 

Ostatnio aktorkę mogliśmy podziwiać na czterech różnych okładkach styczniowego wydania W Magazine Art Meets Fashion. Jessica pojawiła się również w przepięknej sesji we włoskim Vogue. Teraz przyszła pora na niemieckie wydanie biblii mody.

 

Amerykanka wzięła udział w sesji okładkowej dla noworocznego numeru Vogue Germany. Jessica w obiektywie Bruca Webera pozuje w czerwonej stylizacji Christiane Arp, na którą składają się rzeczy z wiosennej kolekcji Gucci. Całość wizerunku dopełnia płomienny kolor włosów aktorki i pomalowane w intensywnej czerwieni usta.

 

Edytorial z Jessicą Chastain jest częścią większego materiału o najpopularniejszych kobietach 2012 roku. Oprócz bohaterki filmu Służące w artykule pojawiły się Michelle Dockery i Kate Upton.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Jessica Chastain | Vogue Germany | sesja okłądkowa | editorial |

podobne artykuły