Logotyp serwisu lamode.info
KNOCK KNOCK - LOOKBOOK KOLEKCJI MOZCAU BY JUSTIN JESIEŃ ZIMA 2011/12

KNOCK KNOCK - LOOKBOOK KOLEKCJI MOZCAU BY JUSTIN JESIEŃ ZIMA 2011/12

Fotograf Anna Bloda, modelka Olga Butkiewicz, skóra połączona z cekinami i farbowny sztruks. Tak prezentuje Katrzyna Wyrozębska oryginalną kolekcję Knock Knock. Zapowiada się ciekawie? Obejrzyjcie lookbook Mozcau by Justin na sezon jesień zima 2011.

Knock Knock! Kto tam? To Katarzyna Wyrozębska z kolejną kolekcją marki Mozcau by Justin. Były już tiule, jedwab, delikatne materiały... Co zobaczymy tym razem? Bohaterką jesienno-zimowej kolekcji jest niewyprawiona naturalna skóra. Z dwóch powodów - po pierwsze, jak mówi projektantka, trzeba było poszukać materiału odpowiedniego na polskie jesienne chłody, a po drugie, akurat znalazł się dostawca z trzema tonami skór do sprzedania. Designerka rozważyła za i przeciw i... zaryzykowała. Prócz różnego rodzaju skór wpadła także na barwiony sztruks i cekiny w stylu glam.

 

Cekiny zgrabnie połączono z mięsistą brązową skórą w sukienkach o kopertowym kroju, a z barwionego sztruksu uszyto topy z mini kołnierzykami. Pomysł niebanalny i doceniony nie tylko w Polsce, bowiem Mozcau trafiło z kolekcją także w gusta Londyńczyków. Dzięki serii pozytywnych zbiegów okoliczności i dawki optymizmu, Katarzyna Wyrozębska trafiła ze swoją kolekcją do popularnego londyńskiego butiku, na kilka targów modowych i na prestiżowy bal charytatywny w The Reform Club.

 

Prace nad lookbookiem marki właśnie się zakończyły i dzięki współpracy fotograf Anny Blody, nowej gwiazdy modelingu Olgi Butkiewicz i stylizacji samej projektantki oraz jej asystentki możemy Wam go teraz przedstawić. Kolekcja jesienno-zimowa spodoba się fankom oryginalnej mody, które dobrze orientują się w bieżących trendach.  

 

Co o niej sądzicie?

tagi: Mozcau by Justin | trendy jesień zima 2011 | moda damska |

podobne artykuły