PL / EN
KLASYKA ODŚWIEŻONA - KOLEKCJA AKCESORIÓW MARY KATRANZOU DLA LONGCHAMP

KLASYKA ODŚWIEŻONA - KOLEKCJA AKCESORIÓW MARY KATRANZOU DLA LONGCHAMP

Grecka projektantka Mary Katranzou znana z niebanalnych cyfrowych wzorów zaprojektowała linię toreb dla marki Longchamp. Zobaczcie efekty.

Mary Katranzou, absolwentka Central Saint Martins i dobra znajoma Alexy Chung, Keiry Knightley i Anny Dello Russo ma nadzwyczajne oko do oryginalnych, multi kolorowych wzorów. W najnowszej kolekcji na sukienkach Katranzou znajdziemy podwodny świat, w poprzednich projektantka bawiła się architektonicznym obrazem.

 

Robiąca oszałamiającą karierę w branży mody Greczynką zainteresowały się wielkie światowe marki. Już 23. stycznia do sprzedaży wejdzie linia torebek Longchamp sygnowana metką projektantki.

 

- Kiedy byłam mała Longchamp było dla mnie synonimem luksusu, który jest jednocześnie dostępny dla każdej kobiety. Praca dla tej marki, kolaboracja na tak dużą skalę jest dla mnie ogromną szansą i wyróżnieniem. Chciałam stworzyć coś wyjątkowego. – komentuje kolekcję Mary Katranzou.

 

Inspiracją dla projektantki były azjatyckie świątynie i parady pełen barwnych kwiatów. Na torebkach znajdziemy morze lampionów, egzotyczne kwiaty i ryżowe pola.

- Fotografie z Dalekiego Wschodu zafacynowały mnie swoją oryginalnością i pięknem. Chciałam przedstawić spotkanie Wschodu z Zachodem, w podobnym tonie zresztą powstwała moja kolekcja jesień zima 2011/12. – opowiada projektantka.

 

Niezwykła kolekcja toreb będzie dostępna w paryskim Colette od 23. stycznia, a w lutym w Topshop będzie można kupić także sukienki „spod ręki” Katranzou.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mary Katranzou | Longchamp | kolekcja |

podobne artykuły