Logotyp serwisu lamode.info
MOZCAU BY JUSTIN OKIEM BOBROWCA – KAMPANIA WIOSNA LATO 2012

MOZCAU BY JUSTIN OKIEM BOBROWCA – KAMPANIA WIOSNA LATO 2012

Mozcau by Justin to bezpretensjonalna moda, która ma bawić, czasem szokować, ale przede wszystkim dobrze się nosić. Zobaczcie kampanię kolekcji na sezon wiosna lato 2012, wykonaną przez Stanisława Bonieckiego.

Kolekcje brandu Mozcau by Justin charakteryzują odważne, czasem kontrowersyjne outfity, które przeplatają się z bardziej klasycznymi i zachowawczymi. Podobnie przedstawia się najnowsza kolekcja na sezon wiosna lato 2012, zatytułowana Dirty Balloon. Dwie skrajności - z jednej strony cukierkowe i pastelowe skórzane sukienki, kobiece i seksowne legginsy, z drugiej zaś element dirty, który objawia się pod postacią wyraźnych rys, zadrapań czy niedoskonałości, razem tworzą spójną całość.

 

Również sesja wizerunkowa, autorstwa Stanisława Bonieckiego, kolejny raz zaskakuje niebanalnym pomysłem i formą daleką od przyjętych standardów. Chociaż linia Mozcau by Justin na rynku działa od niespełna roku, to wyraźnie zaznacza swoją pozycję na tle innych młodych brandów.

 

Jakie są plany na najbliższe miesiące? Jak zdradza nam projektantka marki:

 

Już niebawem pokażemy lookbook nowej kolekcji, a także zaprosimy na event promujący Dirty Balloon. Zaraz potem wyjeżdżamy do Londynu, robić kolejne zdjęcia i... szukać szczęścia.


Trzymamy kciuki, żeby się udało!

tagi: Mozcau by Justin | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły