PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KELLY OSBOURNE NOWĄ TWARZĄ KOLEKCJI MADONNY I LOLI

KELLY OSBOURNE NOWĄ TWARZĄ KOLEKCJI MADONNY I LOLI

Kolekcja Material Girl za którą stoją ikona pop'u Madonna  i jej córka Lola, ma nową twarz. Została nią słynna Kelly Osbourne!

Na początku twarzą kolekcji Material girl autorstwa Madonny i jej córki Lourdes została mroczna piosenkarka Taylor Momsen. Pasowała do rockowo-punkowego charakteru projektów i nadawała im ducha lat 90-tych.

 

Teraz gwiazdą promującą linię odzieżową słynnego duetu została sama Kelly Osbourne, która na zdjęciach wygląda niezwykle dziewczęco. Wystylizowana na pin up girl, Kelly wprowadza do kolekcji powiew świeżości i lat 50-tych. Zdjęcia do kampanii zostały zrobione na East Village w Nowym Jorku.

 

W bardzo dużym stopniu inspiruje się stylem Madonny z lat 80-tych i naprawdę podziwiam sposób ubierania się jej córki, Loli, która zawsze jest wierna sobie. – mówi o projektantkach Kelly, dodając – Wzięcia udziału w ich kampanii to zaszczyt oraz świetne doświadczenie. Material girl jest niesamowita, bo łączy w sobie etykietkę mody z wyższej półki, a jest dostępna tak naprawdę dla każdego.”

 

Jak Wam się podoba Kelly Osbourne na załączonym obrazku?

 

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/KELLY OSBOURNE DLA MADONNY/EN_00954574_2009.jpg

fot. Eat News

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: kolekcja | Material girl | Kelly Osbourne | Madonna |

podobne artykuły