PL / EN
ZACHWYCAJĄCA KATI NESCHER W SESJI DLA MARCOWEGO HARPER’S BAZAAR US

ZACHWYCAJĄCA KATI NESCHER W SESJI DLA MARCOWEGO HARPER’S BAZAAR US

Melancholijna Kati Nescher pozuje w najpiękniejszych wieczorowych kreacjach nadchodzącego sezonu, zaś autorem zanurzonej w duchu retro glamour sesji jest sam Karl Lagerfeld. To po prostu trzeba zobaczyć!

Gdy na planie sesji zdjęciowej spotyka się tak charyzmatyczny projektant i fotograf, jak Karl Lagerfeld, oraz słynąca z otaczającej ją aury tajemniczości supermodelka, jaką jest Kati Nescher, zawsze możemy liczyć na spektakularne efekty. Tak też jest i tym razem, bowiem zawarty w marcowej edycji amerykańskiego wydania Harper’s Bazaar edytorial Glorious po prostu nas zachwycił!

 

 

Zajmująca obecnie 10. miejsce w prestiżowym rankingu models.com modelka na potrzeby sesji wcieliła się w jedną z największych ikon stylu XX wieku (i zarazem długoletnią redaktorkę Harper’s Bazaar) - Glorię Guiness. Na przesiąkniętych klimatem retro glamour kadrach możemy podziwiać ją w najpiękniejszych wieczorowych kreacjach nadchodzącego sezonu wybranych przez stylistę Andrew Richardson’a. Dior, Tom Ford, Gucci, Givenchy, Alexander McQueen, Chanel, Marc Jacobs i Louis Vuitton – naprawdę nie możemy się zdecydować w której z olśniewających sukni Kati prezentuje się najpiękniej!

 

 

Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Kati Nescher | Andrew Richardson | Gloria Guiness | Harper's Bazaar US | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły