PL / EN
KATE WINSLET W SESJI DLA KWIETNIOWEGO HARPER’S BAZAAR UK

KATE WINSLET W SESJI DLA KWIETNIOWEGO HARPER’S BAZAAR UK

Czy Wy też uważacie, że wraz z upływem lat, uroda Kate Winslet coraz bardziej rozkwita? Zobaczcie jak aktorka wypadła przed obiektywem Alexi Lubomirskiego w najnowszym numerze Harper's Bazaar UK.

Choć posągowa uroda Kate Winslet kojarzy się bardziej z klasyczną elegancją niż z rockową drapieżnością, w najnowszym numerze Harper’s Bazaar UK znalazła się sesja stanowiąca kolejną próbę zmiany dość zachowawczego wizerunku aktorki.

 

 

Mowa o edytorialu Kate Rock N Roll, będącej owocem współpracy fotografa Alexi Lubomirskiego oraz stylistki Cathy Kasterine. Ubrana w kreacje słynnych domów brytyjska gwiazda pozuje w eleganckich wnętrzach luksusowego apartamentu i dopiero po uważnym przyjrzeniu się czarnobiałym ujęciom naszą uwagę przykuwa jeden, nie całkiem pasujący do wyrafinowanej całości sesji szczegół – piękna aktorka w ręku lub w ustach nonszalancko trzyma na wpół wypalonego papierosa.

 

 

Mamy wrażenie, że wraz z upływem lat, uroda aktorki coraz bardziej rozkwita. A czy Wam przypadła do gustu nieco bardziej zadziorna Kate w wersji black&white?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kate Winslet | Harper's Bazaar UK | Alexi Lubomirski | Cathy Kasterine |

podobne artykuły