PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KATE MOSS PO RAZ KOLEJNY PROJEKTUJE DLA LONGCHAMP

KATE MOSS PO RAZ KOLEJNY PROJEKTUJE DLA LONGCHAMP

Top modelka wszechczasów Kate Moss po raz kolejny zaprojektowała linię toreb dla francuskiego Longchamp. Koniecznie zobaczcie efekty czwartej już współpracy!

Jest niczym mityczny król Midas – wszystko, czego dotknie zamienia się w złoto. Kto to taki? Ikona brytyjskiej mody, Kate Moss. Kate chętnie współpracuje z popularnymi markami tworząc linie syngowane swoim nazwiskiem. Zawsze okazują się one być ogromnym sukcesem. Kilkakrotna współpraca z Topshop, była tylko rozgrzewką dla kolaboracji z ekskluzywną francuską marką Longchamp. Modelka zaprojektowała dla niej torebki i portfele już po raz czwarty z rzędu. Każdy z poprzednich projektów był tak samo unikalny jak styl ich twórczyni.

 

Zanim zaczęła projektancką współpracę z Longchamp, Moss była twarzą marki. Swoją własną linię naznaczyła swoistym miksem ekscentrycznego brytyjskiego nurtu i francuskiej klasyki. Jest to zresztą miks niezwykle udany i bardzo w stylu Kate Moss.

 

W sezonie jesiennym modelka stworzyła wspólnie z dyrektor artystyczną Longchamp, Sophie Delafontaine kolekcję pełną drapieżności. Zreinterpretowała też słynną Gloucester bag (klasyczną torbę, która kilka sezonów temu stała się absolutnym hitem).

 

W ofercie na jesień znajdziemy także odważną futrzaną torbę i gorący trend sezonu jesień zima 2011, wężową skórę.

 

Czy Kate Moss znów może liczyć na kasowy sukces? Zajrzyjcie do galerii i sami oceńcie.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Longchamp | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | KATE MOSS |

podobne artykuły