PL / EN
KATE MOSS PO RAZ 32. NA OKŁADCE VOGUE UK – WCIĄŻ PIĘKNA?

KATE MOSS PO RAZ 32. NA OKŁADCE VOGUE UK – WCIĄŻ PIĘKNA?

Niekwestionowana ikona modelingu naszych czasów, Kate Moss doczekała się swojej rekordowej, bo 32. okładki tego samego pisma. Mowa o brytyjskiej edycji Vogue, gdzie po raz kolejny możemy ją podziwiać. Czy wciąż zachwyca urodą?

Mało kto pamięta jak wyglądała Kate w 1988, gdy została wypatrzona na lotnisku przez Sarę Ducas. Miała wówczas 14 lat i nikt nie sądził, że na tak długo zawładnie światem modelingu. Choć w styczniu skończyła 38 lat wciąż pozostaje współczesną ikoną mody. Nie każdej modelce jednak dane jest być na topie tyle lat, podczas gdy ona nadal otrzymuje propozycje, choć pod względem wieku jej miejsce w tak rygorystycznym świecie powinno być już dawno poddane dyskusji.

 

Kolejnym dowodem na to, że Kate Moss wciąż jest w formie niezaprzeczalnie jest okładka najnowszego numeru Vogue UK. Czerwcowe wydanie tej biblii mody jest unikatowe, bo tylko w tej brytyjskiej edycji pisma modelka pojawiła się aż 32 razy, od czasu debiutu w 1993, na okładce! Tytułowe zdjęcie wykonał słynny duet fotografów Mert Alas i Marcus Piggot, a modelka wystąpiła na nim w sukience Versace przywołując stare czasy Hollywood.

 

Z pewnością to nie ostatnia okładka, na której widzimy Kate Moss i prawdopodobnie niebawem padną kolejne rekordy tej modelki w innych pismach. Pytanie tylko czy wciąż zachwyca urodą czy graficy muszą się nieźle napracować?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Vogue UK | KATE MOSS |

podobne artykuły