PL / EN
KARMEN KASS W OBIEKTYWIE MARIO TESTINO DLA VOGUE UK - FOLK KOLOROWY

KARMEN KASS W OBIEKTYWIE MARIO TESTINO DLA VOGUE UK - FOLK KOLOROWY

Przed Wami jedna z najbarwniejszych sesji zdjęciowych ostatnich miesięcy. Karmen Kass i Mario Testino prezentują kulturowy tygiel w sesji High Plains Drifter w Vogue UK.

W majowym wydaniu brytyjskiego Vogue (nr 05/2012) opublikowano sesję High Plains Drifter autorstwa fotograf-legendy, Mario Testino. W roli głównej wystąpiła estońska modelka Carmen Kass, a sesję stylizowała (musimy przyznać, że zrobiła naprawdę kawał dobrej roboty) Lucinda Chambers.

 

High Plains Drifter udowadnia, że upalne lato nie sprzyja minimalizmowi w modzie, skłania się raczej ku totalnemu przeciwieństwu, maksymalizmowi. Łączenie nie pasujących do siebie wzorów i kolorów oraz swobodna zabawa konwencją robią niezapomniane wrażenie. Carmen Kass (tutaj jako nowoczesna podróżniczka) miksuje i zestawia ze sobą absolutnie wszystko.

 

Modelka ma na sobie m.in. sukienkę Gucci z lat 20. połączoną z ogromnymi okularami z lat 80. A-morir i ogromną złotą biżuterię Aurelie Bidermann. Nie sposób nie wspomnieć też o złotej kurtce bejsbolówce Eudon Choi czy cekinowym topie Christopher Kane zestawionym z futurystycznymi legginsami Pamela Mann.

 

Carmen Kass w Vogue UKfot. Mario Testino/ stylizacja Lucinda Chambers/ modelka Carmen Kass/ lokacja Marakesz, Maroko/ Vogue UK maj 2012

 

Większość butów użytych w sesji to modele unikatowe, w stylu Daphne Guinness i Lady Gagi, robione na zamówienie przez Nataszę Marro.

 

To jedna z najbardziej pozytywnych i barwnych sesji jakie ostatnio widzieliśmy. A co Wy o niej sądzicie?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Karmen Kass | Mario Testino | editorial | Vogue UK |

podobne artykuły