PL / EN
KAMPANIA HERMÈS WIOSNA LATO 2012 - BLISKO NATURY

KAMPANIA HERMÈS WIOSNA LATO 2012 - BLISKO NATURY

NIe dajcie się pogodzie i wybierzcie się z nami na grecką wyspę Aegina, miejsce sesji zdjęciowej dla marki Hermès wiosna lato 2012.

Istnieje kilka rzeczy, które uważa się za must have w szafie każdej kobiety. Prócz diamentów, są to bez wątpienia skórzana torba Hermès i ręcznie tkana, farbowana apaszka tej francuskiej potęgi w branży mody.

 

W najnowszej kampanii uwaga skupia się właśnie na akcesoriach. Przepiękne, Multi kolorowe chusty, torby kuferki czy stylowe zegarki, których nie ima się czas zachwycają. Klasyka nigdy przecież nie wychodzi z mody i zdecydowanie stoi ponad trendami.

 

Twarzą marki na sezon wiosna lato 2012 została Bette Franke, 22.letnia modelka z Holandii. To już druga kolaboracja Holenderki z Hermès, po raz pierwszy brała udział w kampanii jesień zima w 2006 roku. Subtelna uroda doskonale pasuje do tej niezwykle minimalistycznej, bliskiej naturze kampanii. Całość zrealizowano na jednej z małych greckich wysp, Aeginie, a za obiektywem stanął Nathaniel Goldberg. Sesja jest jednocześnie elementem dużego projektu Hermès związanego z podróżami.

 

Jak Wam się podoba?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Hermès | trendy wiosna lato 2012 | Bette Frank |

podobne artykuły