PL / EN
JOAN SMALLS W  KAMPANII  PRABAL GURUNG WIOSNA LATO 2013

JOAN SMALLS W KAMPANII PRABAL GURUNG WIOSNA LATO 2013

Do sieci trafiła właśnie zachwycająca kampania Prabal Gurung autorstwa Daniela Jacksona. W roli głównej zjawiskowa Joan Smalls. Zobaczcie koniecznie!

Joan Smalls była już twarzą takich gigantów jak Gucci, Roberto Cavalli czy Stella McCartney, a jej zdjęcia trafiły do prestiżowego kalendarza Pirelli przeznaczonego na 2012 rok. Fotografie pięknej 26-latki, numeru jeden wśród top modelek, ozdabiały także wiele wydań Vogue’a, i-D czy W Magazine. Sam Prabal Gurung przyznał, że nie zna portorykańskiej modelki długo, lecz nie przestaje Go ona zadziwiać. Stwierdził, że Joan jest uosobieniem Jego najnowszej kolekcji – „Jest kobietą, która przyciąga uwagę w subtelny, godny polecenia sposób, a modę wykorzystuje jedynie do podkreślenia swojego piękna i charakteru”.

 

 

Gurung swoje projekty tworzy według filozofii obejmującej nowoczesny luksus, trwały styl i mądrze pojmowany przepych. Swoją pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem zaprezentował podczas New York Fashion Week w lutym 2009 r. Sukces odniósł szybko, a Jego projekty naszą takie gwiazdy jak Sarah Jessica Parker, Zoe Saldana, Lady Gaga, Jennifer Lawrence, Demi Moore, Oprah Winfrey czy Michelle Obama.

 

 

Pokaz wiosennej kolekcji projektanta odbył się we wrześniu na Nowojorskim Fashion Week. W nieklimatyzowanym magazynie ogromne wentylatory przemysłowe dodatkowo nawiewały gości gorące powietrze. Było parno! Goście mogli się poczuć jak w łaźni parowej, ale efekt wizualny jaki uzyskał był niesamowity! Najnowsza kampania Gurunga zainspirowana jest znanym brytyjskim artystą, rzeźbiarzem Anish Kapoor. Zdjęcia utrzymane są w mglistym klimacie, pokój wypełniony wiatrem - dokładnie tak jak Jego ubrania zostały przedstawione jesienią ubiegłego roku podczas NYFW.

 

 

Autorem zdjęć jest niesamowity Daniel Jackson, zaś za stylizację odpowiada Tiina Laakkonen.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Joan Smalls | Joan Smalls w kampanii Prabal Gurung | Prabal Gurung | Joan Smalls kampania |

podobne artykuły