PL / EN
LOOKBOOK SIMPLE CREATIVE PRODUCTS WIOSNA LATO 2013!

LOOKBOOK SIMPLE CREATIVE PRODUCTS WIOSNA LATO 2013!

Nowa kolekcja Simple CP! Zobaczcie piękny wiosenny lookbook polskiej marki, inspirowany latami 60-tymi.

Niedawno przedstawialiśmy słoneczną kampanię Simple Creative Products z udziałem modelki Dagi Ziober. Dzisiaj prezentujemy lookbooka marki. W tej kolekcji retro powraca ze zdwojoną siła, w towarzystwie ultranowoczesnych rozwiązań!

 

 

Co Simple CP proponuje na ten sezon? Dla romantyczek - rozkloszowane sukienki koktajlowe pokryte kropkowanymi wzorami, rodem z lat 60 tych. Długie, wieczorowe suknie ozdobione różnokolorowymi motywami hippie. Nie zabrakło atrybutu looku pensjonarki, czyli święcącego triumfy w ostatnich sezonach kołnierzyka. Pojawiają się też długo wyczekiwane okulary przeciwsłoneczne.

 

 

Kolekcja obfituje również w bardzo praktyczne rozwiązania jakimi są kostiumy: wciąż w duchu sprzed czterech dekad, w różnych wariacjach kolorystycznych. Spodnie tracą na swej długości, nabierając mniej formalnego wyrazu, a góra i dół outfitu zawsze zgadzają się wzorem. Królują pastelowe kolory i błękit.

 

 

Simple CP prezentuje szeroki wachlarz swoich projektów, z nutą szaleństwa, ale wciąż w duchu minimalistycznym. Projektantka Lidia Kalita jak zwykle stanęła na wysokości zadania - oczarowuje szykownością i elegancją swojej kolekcji, do której inspiracje czerpała ze zdjęć amerykańskich elit w książce Susanny Salk "A Privileged Life".

 

 

Pełen lookbook kolekcji simple wiosna lato 2013 tylko w naszej galerii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Simple Creative Products | Simple wiosna lato 2013 | Daga Ziober | LIDIA KALITA |

podobne artykuły