PL / EN
JAN KOCHAŃSKI – ORYGINALNE PROJEKTY MŁODEGO ARTYSTY

JAN KOCHAŃSKI – ORYGINALNE PROJEKTY MŁODEGO ARTYSTY

Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany młody polski designer Jan Kochański tworzy naprawdę fantastyczne projekty. Sami zobaczcie.

 

Jan Kochański jest absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, a od 2006 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem. W 2010 roku odbył staż w studiu projektowym jednego z najbardziej rozpoznawalnych światowych projektantów - Karim’a Rashid’a. Pracę zawodową skutecznie łączy z naukową, zajmując od 2012 roku stanowisko asystenta w Pracowni Projektowania Mebla na WAW na warszawskiej ASP. Pomimo młodego wieku jego projekty wystawiane były w Polsce i za granicą, w tym między innymi: w Londynie, Lipsku, Warszawie, Łodzi, Cieszynie.

 

 

Fascynują go przedmioty - to, jak są zrobione, jaką historię opowiadają, w jaki sposób użytkownicy z nich korzystają. Projektuje według zasady : „Zawsze staram się, by to, co projektuję dobrze służyło i przynosiło radość ludziom, którzy tego używają”.

 

 

Ta pasja do tworzenia nowych rzeczy towarzyszy mu od zawsze. Dorastał w otoczeniu obiektów, modeli i narzędzi z warsztatu swoich rodziców - ojca, który był rzeźbiarzem oraz matki architekta. Każdy nowy projekt dogłębnie analizuje, co jest dla niego punktem wyjścia.

 

 

Koniecznie zobaczcie oryginalne projekty wielokrotnie nagradzanego młodego artysty na jankochanski.com.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Jan Kochański | Jan Kochański design |

podobne artykuły