PL / EN
JAN KOCHAŃSKI – ORYGINALNE PROJEKTY MŁODEGO ARTYSTY

JAN KOCHAŃSKI – ORYGINALNE PROJEKTY MŁODEGO ARTYSTY

Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany młody polski designer Jan Kochański tworzy naprawdę fantastyczne projekty. Sami zobaczcie.

 

Jan Kochański jest absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, a od 2006 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem. W 2010 roku odbył staż w studiu projektowym jednego z najbardziej rozpoznawalnych światowych projektantów - Karim’a Rashid’a. Pracę zawodową skutecznie łączy z naukową, zajmując od 2012 roku stanowisko asystenta w Pracowni Projektowania Mebla na WAW na warszawskiej ASP. Pomimo młodego wieku jego projekty wystawiane były w Polsce i za granicą, w tym między innymi: w Londynie, Lipsku, Warszawie, Łodzi, Cieszynie.

 

 

Fascynują go przedmioty - to, jak są zrobione, jaką historię opowiadają, w jaki sposób użytkownicy z nich korzystają. Projektuje według zasady : „Zawsze staram się, by to, co projektuję dobrze służyło i przynosiło radość ludziom, którzy tego używają”.

 

 

Ta pasja do tworzenia nowych rzeczy towarzyszy mu od zawsze. Dorastał w otoczeniu obiektów, modeli i narzędzi z warsztatu swoich rodziców - ojca, który był rzeźbiarzem oraz matki architekta. Każdy nowy projekt dogłębnie analizuje, co jest dla niego punktem wyjścia.

 

 

Koniecznie zobaczcie oryginalne projekty wielokrotnie nagradzanego młodego artysty na jankochanski.com.

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Jan Kochański | Jan Kochański design |

podobne artykuły