PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JAK ZROBIĆ CIASNE UPIĘCIE? - STYLISTA FRYZUR PANTENE RADZI

JAK ZROBIĆ CIASNE UPIĘCIE? - STYLISTA FRYZUR PANTENE RADZI

Ciasny węzeł to jedna z fryzur klasycznych. Jak upiąć ciasno włosy radzi na łamach LAMODE.INFO stylista fryzur Pantene

CIASNY WĘZEŁ

 

Każdej z nas co jakiś czas przytrafia się dzień, w którym włosy totalnie odmawiają nam posłuszeństwa. Idealne rozwiązanie? Gładka fryzura z niskim, ciasno związanym koczkiem. Wystarczy odrobina preparatów do pielęgnacji włosów, mocna gumka i parę wsuwek, by stworzyć uczesanie, którego pozazdroszczą nam nawet profesjonalne baletnice. Prosto, szykownie i wyjątkowo modnie.

 

Jak wykonać ciasny węzeł radzi stylistka fryzur Pantene, Agnieszka Płusa-Balcarek.

 

 

Po umyciu wysusz włosy na prostą szczotkę, tak aby były gładkie i proste. Zrób przedziałek na środku głowy i zwiąż włosy nisko gumką. Najlepiej gumką z haczykami, to pozwoli związać je gładko i równo. Polakieruj i wygładź włosy przy głowie. Najłatwiej dłonią tuż po jego nałożeniu. Im więcej lakieru, tym fryzura będzie trwalsza i bardziej wieczorowa.

 

 

SPOSÓB PIERWSZY

 

Włosy w kucyku zwiń, skręć mocno, tak aby zawinęły się w ślimak, który ściśle będzie przylegał do głowy. Mocno polakieruj oraz wygładź włosy i dopiero wówczas przypnij zwinięty kucyk wsuwkami. Wsuwki staraj się wpinać tak, aby nie było ich widać. Ponownie polakieruj włosy, wygładzając końcówki za pomocą szpikulca. 

 

 

SPOSÓB DRUGI

 

Oddziel cienkie pasmo włosów w kucyku i zostaw luźno z boku (zajmiesz się nim na końcu). Resztę rozłóż płasko na dłoni i mocno polakieruj, tak aby powstał płaski „plaster” włosów. Następnie podepnij włosy tworząc zaokrągloną formę, a końcówki zawiń pod gumką. Pasmo, które oddzieliłaś na początku upięcia mocno polakieruj, tworząc jak wcześniej płaski „plaster” włosów. Dobrze jest lakierować włosy z dwóch stron, zwracając uwagę na dokładne polakierowanie końcówek. Tak przygotowanym pasmem owijamy gumkę i podpięte pod nią włosy, starając się zakryć wsuwki i gumkę. Końcówkę pozostawiamy widoczną jak na zdjęciu poniżej.

 

 

Jak upiąć ciasno włosyfot. East News/ Jak upiąć włosy w ciasny węzeł, trendy we fryzurach wiosna lato 2013

 

 

Pantene pielęgnacja włosów

fot. mat. prasowe Pantene/ Lakiery do włosów Pantene

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: jak zrobić ciasne upięcie | stylista fryzur Pantene | Pantene włosy |

podobne artykuły