Logotyp serwisu lamode.info
JAK URZĄDZIĆ JADALNIĘ W CZERNI I BIELI - STYLISTA NOWY STYL RADZI

JAK URZĄDZIĆ JADALNIĘ W CZERNI I BIELI - STYLISTA NOWY STYL RADZI

Stół to niezaprzeczalnie serce domu. To wokół niego gromadzą się domownicy, jedzą wspólne posiłki, rozmawiają. Stylista marki Nowy Styl radzi jak urządzić jadalnię w czerni i bieli

Stół to niezaprzeczalnie serce domu. To wokół niego gromadzą się domownicy, jedzą wspólne posiłki, rozmawiają. Ważne jest zatem, aby takie spotkania odbywały się w pięknym wnętrzu i miłej atmosferze.  I wcale nie trzeba mieć ogromnej przestrzeni, aby mieć niezwykłą jadalnię. Zobaczcie, jakie pomysły, nawet na małą jadalnię, ma nasz stylista.

 

ELEGANCJA W STYLU RETRO

 

Nowy Styl jak urzadzic jadalnie

 

Kiedy w mieszkaniu nie ma miejsca na osobną jadalnię wcale nie musisz z niej rezygnować. Stół możesz postawić w kuchni lub w salonie, a specjalnie dobrane dodatki wyróżnią go w pomieszczeniu.

Jeżeli nie chcesz, aby jadalnia za bardzo rzucała się w oczy postaw na niezapomnianą klasykę. Wybierz krzesła w tradycyjnym kształcie w stonowanych kolorach: bieli lub czerni. Delikatne ażurowe oparcia i zgrabna forma krzeseł nadadzą przestrzeni niepowtarzalnej lekkości i będą subtelnym dodatkiem podczas spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Jeżeli chcesz trochę poszaleć możesz połączyć te dwa kolory i wybrać krzesło z czarną ramą i białym siedziskiem lub na odwrót. Taka wesoła szachownica podkreśli gust i indywidualizm właściciela.

 

NIEŚMIERTELNA BLACK&WHITE

 

 

Aby podkreślić szczególny charakter jadalni zadbaj o pasujące dodatki. Obecnie dużo sklepów i projektantów oferuje unikatowe i ciekawe w formie przedmioty do kuchni. Spróbuj dobrać podkładki, kubki, serwetniki lub solniczki i pieprzniczki w zebrę, łaciatą, czarno-białą krówkę, szachownicę lub po prostu w ciekawy, biało-czarny wzór. Wiele z nich oferuje sklep czerwonamaszyna.pl. Znajdziesz w nim między innymi kubki i kieliszki na jajka  w nieśmiertelnym zestawieniu Black&White.

 

KLASYCZNA PANI DOMU

 

Nowy Styl jak urzadzic jadalnie

 


Chcesz, żeby Twoi goście nie mogli oderwać od Ciebie oczu? Swój kuchenny strój dobierz do dodatków w jadalni. Wiele firm oferuje ciekawe fartuchy, które wyglądają prawie jak sukienki. Ty będziesz miała pewność, że podczas przygotowywania posiłków nie poplamisz swoich ubrań, a goście zobaczą, z jaką Królową Stylu mają do czynienia. To wszystkich wprawi w doskonały nastrój i sprawi, że każdy wieczór będzie niezapomnianą przygodą.

 

Dzięki Tobie skojarzenie czerni i bieli z nudnym strojem na egzaminy odejdzie w niepamięć, a królować zacznie prawdziwa, klasyczna elegancja, ale w nowoczesnym wydaniu.

 

tagi: jak urzadzic jadalnie | jadalnia | design | Nowy Styl |

podobne artykuły