Logotyp serwisu lamode.info
JAK PRZEŁAMAĆ NUDĘ W JADALNI - EKSPERT NOWY STYL RADZI

JAK PRZEŁAMAĆ NUDĘ W JADALNI - EKSPERT NOWY STYL RADZI

Tydzień temu opisywaliśmy pomysł na klasyczną jadalnię w kolorach black&white. Dziś pokażemy Wam, jak może wyglądać jadalnia w całkowicie odmiennej stylistyce. Zajrzyjcie!

Jeżeli chcesz wyróżnić jadalnię spośród innych pomieszczeń i sprawić, że będzie to prawdziwe centrum domu nie bój się i postaw na kolor.

 

 

FLOWER POWER

 

Nic tak nie poprawia humoru jak piękne, kolorowe kwiaty ustawione na stole lub parapecie w jadalni. Żółte, czerwone, różowe, w białych, błękitnych bądź zielonych doniczkach wprawią w dobry nastrój nawet największego ponuraka. W zimie, kiedy o kwiaty trudno, a nie chcesz trzymać na stole sztucznych kompozycji postaw na kolorowe butelki lub zwykłe butelki wypełnione kolorowymi płynami – efekt będzie ten sam, a zaoszczędzisz dużo czasu na podlewanie i pielęgnację.

 

KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY


Nie ograniczaj się tylko do kwiatów lub kolorowych ozdób. Zadbaj o to, aby jadalniane dodatki nadawały charakter wnętrzu. Nie bój się postawić na kolorowe podstawki pod talerze, czy szklanki, które przyprawią o zawrót głowy. Kupując komplet sztućców nie wybieraj jednego, stonowanego zestawu. Wybierz trzy w różnych kolorach i kompletując zastawę na obiad lub kolację z przyjaciółmi wybierz noże z jednego koloru, łyżki z drugiego, a widelce z jeszcze innego. Zobaczysz, że wszyscy Twoi goście zostaną mile zaskoczeni i atmosfera już na wejściu będzie wesoła i rozluźniona.

 

MIEJ OPARCIE W KOLORZE

 

Dla odważnych proponujemy iść krok dalej. Do ozdób i dodatków dobierz kolorowe krzesła. Wybierz jeden kolor przewodni lub zaszalej i każde krzesło kup w innym odcieniu. W gruncie rzeczy taki pozorny chaos będzie wyglądał na niezwykle przemyślany i stworzony przez prawdziwego dekoratora wnętrz. Krzesła w żywych, jasnych kolorach najlepiej będą wyglądały w nowoczesnych liniach. Tak urządzone wnętrze automatycznie stanie się centralnym miejscem w domu i nikt nie będzie chciał z niego wychodzić. W takim wnętrzu możesz być pewna, że depresja Tobie, ani Twoim gościom nie będzie grozić nawet ponurą jesienią.

 

 

tagi: Nowy Styl | design jadalni | ekspert radzi |

podobne artykuły