PL / EN
INSPIRACJA DNIA - SEAN LENNON I CHARLOTTE KEMP MUHL

INSPIRACJA DNIA - SEAN LENNON I CHARLOTTE KEMP MUHL

Cofnijcie się w czasie razem z synem słynnego Beatlesa, Seanem Lennonem i jego piękną dziewczyną, Charlotte Kemp Muhl. Dziś inspiruje nas styl vintage.

Sean Lennon, syn kontrowersyjnego lidera zespołu The Beatles jest, podobnie jak ojciec, muzykiem. Po matce Yoko Ono odziedziczył zamiłowanie do ekstrawagancji. Sean bowiem uwielbia szukać niebanalnych ubrań i dodatków w londyńskich i nowojorskich vintage shopach. Każda część jego, często ocierających się o teatralne, zestawów jest dokładnie przemyślana i świadczy o ogromnej wyobraźni artysty. Jego dziewczyna i muzyczna połówka modelka Charlotte Kemp Muhl, (wspólnie stworzyli wytwórnię Chimera Music), również nie potrafi oprzeć się stylowi retro. Razem z Seanem wyławia prawdziwe perły na lokalnych pchlich targach.

 

Stylizacja pary, zaprezentowana podczas Paris Fashion Week nie mogła ujść naszej uwadze. Sean miał na sobie fantastyczny zestaw w postaci czarnego cylindra z etniczną lamówką, nieco zużytego fraka, pasiastej koszuli i militarnych botków. Zwracamy uwagę na dodatki – niewielką kolorową papużkę przypiętą do klapy fraka, szalenie modną muszkę, zabawne okrągłe okulary (znak firmowy Lennonów) i wiekowy aparat w skórzanym pokrowcu przewieszony przez ramię.

 

Stylizacja Charlotte również nie ustępuje w niczym zestawowi jej chłopaka – w kremowym gorsecie i koronkowej długiej halce wygląda jak tytułowa Panna Młoda z animowanej produkcji Tima Burtona. W iście paryskim stylu Charlotte dobrała akcesoria: rewiowe pióra na głowie, skórzane botki i, nieco z innej bajki, indiańską listonoszkę.

 

To doskonały przykład tego, że nie trzeba ślepo podążać za sezonowymi trendami, aby wyglądać stylowo - wystarczy odrobina wyobraźni.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - SEAN LENNON I CHARLOTTE KEMP/EN_00982641_0452.jpgfot. East News/ Sean Lennon i Charlotte Kemp Muhl

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Sean Lennon | Charlotte Kemp Muhl | modelka | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły