PL / EN
INSPIRACJA DNIA - LENNY KRAVITZ

INSPIRACJA DNIA - LENNY KRAVITZ

Niepokorny muzyk, Lenny Kravitz za swoją awangardową stylizację otrzymuje tytuł inspiracji dzisiejszego dnia.

Odważny, eklektyczny, rockowy – taki jest styl muzyka Lenny’ego Kravitz’a, styl oddający jego twórczość. Przez lata Kravitz wypracował sobie unikalny image, na który składają się nie tylko stylizacje, ale także fryzury, tatuaże i piercing. Na głowie Lenny wypróbował już chyba wszystko – od fryzury ”na rekruta” po ogromne afro. Kolczyk w nosie, topy z siatki czy torby tylko dodają mu męskości.

 

Za trendami Lenny nie podąża, nosi to, co mu się podoba i doskonale w tym wygląda. Nieważne czy ma na sobie garnitur i fedorę, czy obciętą koszulkę i przetarte jeansy, Lenny zawsze wygląda po prostu cool. Przez niektórych uważany jest nawet za ikonę męskiej mody. Piosenkarz gra dodatkami, nigdy nie zapomina o biżuterii.

 

Bardzo podoba nam się zestaw Kravitz’a ze spaceru z psem. Sportowe buty za kostkę, luźne spodnie z obniżonym krokiem i trzy warstwy koszulek plus pikowana kamizelka sprawiają, że Lenny wygląda jak z pokazu Rick’a Owens’a. Na szyi widnieje kilka łańcuszków, a na palcach srebrne pierścionki. Dodatkiem w stylu gwiazdy są pilotki Ray Ban. Świetna gra formą i krojem dają sportowo-awangardowy look, którym Lenny podbił nasze serca.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - LENNY KRAVITZ/EN_00934235_0004.jpg

fot. East News

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: inspiracja dnia | Lenny Kravitz |

podobne artykuły