Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - ELISA SEDNAOUI

INSPIRACJA DNIA - ELISA SEDNAOUI

Elisa Sednaoui to nasza inspiracja dnia, włoska modelka, aktorka i twarz Gorgio Armani - kolejność dowolna. Sprawdźcie, co nas w niej zainspirowało!

Elisa Sednaoui to 23-letnia włoska piękność podbijająca wybiegi takich marek jak choćby Jason Wu czy Proenza Schouler oraz serca fotografów mody. Jest też chrześniaczką Christian’a Louboutin oraz jedną z niewielu ulubienic Karl’a Lagerfeld’a.  Oprócz delikatnej urody Elisa wyróżnia się bez wątpienia świetnym "nosem do mody". Lubi minimalizm, nie przesadza z dodatkami, czasem jednak zdarza się jej zaszaleć wybierając esktrawaganckie szpilki lub męski kapelusz. Podstawę jej garderoby stanowią ubrania takich marek jak Chanel, Yves Saint Laurent, Haider Ackermann czy Rad Hourani.

 

Dokonale je ze sobą zestawia, tworząc niezapomniane zestawy w stylu bardziej francuskim, niż włoskim. Nic zresztą dziwnego, bo Elisa w Paryżu spędziła kilka dobrych lat, ucząc się stylu od Francuzek i  pracując jako modelka. Poniższa stylizacja urzekła nas swoimi kolorami i bogactwem deseni. Elisa wygląda w futrzanej kamizelce i sukience Chanel niezwykle kobieco i elegancko. Jednym dodatkiem jest łańcuszek w pasie. Zamszowe kozaki zamiast niebotycznych szpilek sprawiają, że całość wygląda na niewymuszoną. Czyżby Elisa pretendowała do miana kolejnej ikony mody ? Jeśli tak, trzymamy kciuki.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ELISA SEDNAOUI/EN_00936189_0726.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Elisa Sednaoui |

podobne artykuły