PL / EN
INSPIRACJA DNIA - CATHERINE ZETA JONES

INSPIRACJA DNIA - CATHERINE ZETA JONES

Słynna aktorka, Catherine Zeta Jones, miała swoje modowe wzloty i upadki. Jednak za tę stylizację przyznajemy jej tytuł inspiracji dnia!

Catherine Zeta Jones po przysłowiowej 40-stce nauczyła się czegoś bardzo ważnego - najpiękniej kobietę zdobi klasyka. Pochodząca z Wielkiej Brytanii aktorka często była krytykowana za niedobrane zestawy, od niedawna jednak możemy podziwiać ją w całkowicie innej odsłonie. Zaczęła większą wagę przywiązywać do klasycznej elegancji, ale śledzi też bieżące trendy. Jej ulubionymi markami, których projekty z radością widzi w swojej garderobie, są Versace, Hermes i Dolce&Gabbana.

 

Nas urzekła stylizacja glamour, w której przyłapano Catherine na jednym z amerykańskich lotnisk. W zestawie Zety Jones lata 30-te łączą się  z rock'owym pazurem. Czarną całość aktorka przełamała jasnym brązem i beżem - w tych kolorach dobrała czólenka oraz klasyczną torbę. Na głowie kapelusz z dużym rondem od Galliano, a dół zestawu stanowią skórzane, obcisłe spodnie Hermes. Odświeżona klasyka wzbogacona o najnowsze trendy - to nasz stylizacyjny wybór dnia!

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - CATHERINE ZETA JONES/EN_00954833_2826.jpg

fot. East News

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: inspiracja dnia | Catherine Zeta Jones |

podobne artykuły