PL / EN
INSPIRACJA DNIA - ANDREA CASIRAGHI

INSPIRACJA DNIA - ANDREA CASIRAGHI

Monakijski książę Andrea Casiraghi zdobył swoją letnią stylizacją z St. Tropez tytuł naszej męskiej inspiracji dnia.

Jego babcią była sama Grace Kelly, a dziadek do niedawna rządził księstwem Monako. Nic dziwnego, że z takimi korzeniami Andrea Casiraghi jest jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn w Europie. Młody książę urzeka niewymuszonym stylem, który można podziwiać, kiedy przemierza na deskorolce ulice Nowego Jorku, gdzie obecnie mieszka. Cenią go również projektanci, którzy zawsze rezerwują dla młodego Casiraghi miejsce w pierwszym rzędzie.

 

Nas urzekła stylizacja z wakacji, na które książę wybrał się do francuskiego luksusowego kurortu St. Tropez. Na uwagę zasługuje przede wszystkim dobór "akcesoriów" w postaci uroczego buldożka trzymanego pod pachą. Awiatory Ray Ban i srebrny medalion dopełniają całość. Kolorowe plażowe szorty Andrea połączył z pasiastą koszulą, nonszalancko rozpiętą na piersi (w końcu na wakacjach obowiązuje pełen luz). Ciekawie prezentuje się też dziewczyna księcia, która na rejs po Morzu Śródziemnym wybrała białą dzianinową sukienkę i przewsłoneczne okulary Celine.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ANDREA CASIRAGHI/EN_00971173_0013.jpgfot. East News/ Andrea Casiraghi z dziewczyną

 

Co sądzicie o wakacyjnej stylizacji artystokraty z Monako?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Andrea Casiraghi | inspiracja dnia |

podobne artykuły