PL / EN
INSPIRACJA DNIA - ADRIAN GRENIER

INSPIRACJA DNIA - ADRIAN GRENIER

Jeden z bohaterów kultowego filmu "Diabeł ubiera się u Prady", Adrian Grenier zachwycił nas swoją zimową stylizacją. Sprawdź to!

W 1999 roku wystąpił w teledysku „You driver me crazy”  będącej wtedy na szczycie popularności Britney Spears, później miał szansę współpracować z Woody’m Allene’m, a żeńskiej części kinomaniaczek pozostanie w pamięci jako kucharz i chłopak głównej bohaterki w kultowym filmie fashionistasDiabeł ubiera się u Prady”.

 

Wygląda na to, że  z planu tej amerykańskiej komedii Adrian Grenier wyniósł trochę wiedzy na temat mody. Ten młody aktor, mimo pozornego „ubraniowego niedbalstwa” zawsze potrafi wyróżnić się z tłumu. Jego styl opiera się przede wszystkim na wierności samemu sobie. „Mój styl to ja” zdaje się mówić każdym kolejnym zestawem. Nie zaprzecza, że śledzi bieżące trendy z sezonowych,  męskich pokazów i selektywnie wybiera to, co najbardziej przypadło mu w danym sezonie do gustu.

 

Poniższy zestaw urzekł nas świetnym zimowym połączeniem militarnych, wiązanych butów z wojskowym dwurzędowym płaszczykiem. Duża, wzorzysta czapka z pomponikami oraz pasiasty szalik nie pozwalają aktorowi zmarznąć podczas mroźnej aury w  Nowym Jorku. Adrian postanowił dodać do całości kolorowy akcent w postaci czerwonego t-shirtu przebijającego spod ubraniowych warstw. Efekt- murowany, a Grenier to jeden z najbardziej wyluzowanych modnych panów jakiego znamy.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ADRIAN GRENIER/EN_00951122_0756.jpg

fot. East News

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: inspiracja dnia | Adrian Grenier |

podobne artykuły