Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - MAJA BOHOSIEWICZ

INSPIRACJA DNIA - MAJA BOHOSIEWICZ

Maja Bohosiewicz - czy nowa twarz w polskim show businessie ma szansę zdetronizować Małgorzatę Kożuchowską i zostać najlepiej ubraną gwiazdą?

Maja Bohosiewicz to aktorka i  młodsza siostra słynnej Soni. Na małym ekranie pojawiła się w serialu, który przeszedł bez echa, czyli „Londyńczykach”. W kinach można ja podziwiać w najnowszej komedii polskiej, „Wojna żeńsko-męska”. Wraz z rozwojem kariery, przemianie ulega też image młodej debiutantki. Starannie dobrane do okazji stylizacje często okazują się być strzałem w dziesiątkę. Jedną z takich perełek jest właśni zestaw Mai, który wybrała na premierę filmu Palkowskiego.

 

Aktorka postawiła na monochromatyczną kreację do ziemi, która podkreślała talię. Piękny koral spódnicy maxi połączony z bielą prostego topu przypomina najnowsze i bardzo popularne projekty Jil Sander na nadchodzący, wiosenno-letni sezon. Do całości Maja dodała tylko i wyłącznie małą kopertówkę, bez zbędnych dodatków. Widać tu silną inspirację strojami takich gwiazd jak Drew Barrymore czy Kate Bosworth, ale nie ma w tym nic złego, bo przecież to m.in. te panie nazywa się królowymi stylu. Życzymy pannie Bohosiewiczównie dalszych filmowych i modowych sukcesów!

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - MAJA BOHOSIEWICZ/EN_00952958_0179.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Maja Bohosiewicz |

podobne artykuły