Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - ANNA DELLO RUSSO

INSPIRACJA DNIA - ANNA DELLO RUSSO

Dziś inspiracją dnia jest królowa wielkiej mody, Anna Dello Russo. Jak zwykle zjawiskowa i ekstrawagancka stylizacja podbiła nasze serce.

Cztery tysiące par butów, około trzystu marynarek, osobny apartament dla ubrań i akcesoriów i stuprocentowa fascynacja modą – Anna Dello Russo jest bez wątpienia jedną z najbardziej ekstrawaganckich fashionistas na świecie. Od dobrych kilku lat szefuje działowi mody w japońskim wydaniu Vogue, wcześniej osiemnaście lat współpracowała z Conde Nast Italia. Mieszka z swoim „kieszonkowym” psem rasy chiuaua, o wdzięcznym imieniu Cucciolina, w stolicy ekskluzywnej mody, Mediolanie. Mieście, w którym po prostu trzeba być chic.

 

A stylu Anny Dello Russo nie można nie zauważyć. Uwielbia zwariowane nakrycia głowy – kapelusze z piór czy wielkie wiśnie lub arbuzy w formie opaski, kocha kolor i błysk, a na ostatnim Tygodniu Mody w Mediolanie lansowała męskie garnitury i fraki.

 

Naszą dzisiejszą inspiracją dnia jest zestaw Anny na deszczowy aurę. Na „małą czarną” zarzuciła przeźroczystą nieprzemakalną pelerynkę, dodając do tego kapelusz z wielkim rondem oraz ciężką, wyrazistą biżuterię. Na nogach niebotycznie wysokie czółenka na obcasie. Taka, jak zwykle w wydaniu szefowej mody Vogue Nippon, genialna stylizacja będzie idealna na nadchodzące powoli wiosenne dni z lekką mżawką.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - ANNA DELLO RUSSO/EN_00935792_1352.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Anna Dello Russo |

podobne artykuły