PL / EN
INSPIRACJA DNIA - ŁUKASZ GARLICKI

INSPIRACJA DNIA - ŁUKASZ GARLICKI

Łukasz Garlicki uznawany jest za jednego z najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce. Przekonaj się czy jego styl naprawdę wyróżnia się na "rodzimym podwórku".

„Nie masz cwaniaka nad warszawiaka” mówi Łukasz Garlicki w filmiku krążącym od kilku tygodni w sieci w ramach „Projektu Warszawiak”, którego Łukasz jest współautorem. Rodowity warszawiak, syn Piotra Garlickiego to wzięty aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.  Łukasz znany jest ze słabości do pięknych kobiet i zgrabnych stylizacji. Zalicza się go do grona najlepiej ubranych mężczyzn w kraju. Jego zestawy są przemyślane i zawsze odpowiednie do okazji. Na premierze filmu pan Garlicki pojawi się w garniturze, na imprezie plenerowej w luźnym kardiganie, a na pokazie mody w casual’u inspirowanym najnowszymi trendami w męskiej modzie.

Na event’cie Rage Age by Czapul Łukasz prezentował look a’la hipster. Koszulka w poziome paski połączona z szarymi, prostymi spodniami i skórzanym, postarzanym paskiem plus klasyczne okulary Ray Ban w kolorze brązowym i eleganckie, nieco znoszone półbuty w stylu retro. Bez ekstrawagancji, prosto i wygodnie – to dewiza polskiego aktora.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - LUKASZ GARLICKI/EN_00908173_0003.jpg

fot. East News

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: inspiracja dnia | Łukasz Garlicki |

podobne artykuły