PL / EN
H&M ZAPROJEKTUJE STROJE DLA SZWEDZKICH OLIMPIJCZYKÓW

H&M ZAPROJEKTUJE STROJE DLA SZWEDZKICH OLIMPIJCZYKÓW

Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli mody i sportu. H&M stworzy stroje dla szwedzkiej reprezentacji na igrzyska w Soczi i Rio. Poznajcie szczegóły!

O tym, że moda i sport mają ze sobą wiele wspólnego nie trzeba chyba już nikogo przekonywać, choć mylą się Ci, którzy twierdzili że sportowa gorączka wygaśnie na długo po zeszłorocznym wysypie kolekcji i kolaboracji związanych z igrzyskami olimpijskimi w Londynie. Wręcz przeciwnie, wszystko wskazuje na to, że oba światy będą się coraz ściślej przenikać, czego najlepszym dowodem jest najnowsza współpraca H&M.

 

 

Popularna sieciówka ogłosiła właśnie, że zaprojektuje stroje dla reprezentantów Szwecji na zimowe igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie w Soczi w 2014 roku oraz na odbywające się dwa lata później letnie igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie w Rio de Janeiro. H&M odpowiedzialny będzie nie tylko za kreacje, w których uczestnicy wystąpią na ceremonii otwarcia i zamknięcia igrzysk, lecz także za garderobę noszoną podczas treningów i w czasie wolnym. Projekty wszystkich ubrań konsultowane będą ze szwedzkimi olimpijczykami, którzy z kolei w przyszłości pomogą rozszerzyć sportową linię H&M.

 

 

Pod spodem znajdziecie pierwszy projekt stroju na igrzyska dla reprezentantów Szwecji. Co o nim sądzicie?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: H&M ubrania sportowe | H&M olimpiada | H&M stroje na olimpiadę | H&M stroje olimpiada w Soczi | H&M stroje olimpiada w Rio | H&M |

podobne artykuły