PL / EN
FREJA BEHA ERICHSEN W STYLU LAT 70-TYCH DLA FREE PEOPLE - ZOBACZCIE ZDJĘCIA I FILM

FREJA BEHA ERICHSEN W STYLU LAT 70-TYCH DLA FREE PEOPLE - ZOBACZCIE ZDJĘCIA I FILM

Androgyniczna Freja Beha Erichsen została twarzą amerykańskiej Free People. Lata 70-te zdominowały ofertę marki w sezonie wiosna lato 2012. Zobaczcie towarzyszący sesji zdjęciowej film.

Nasza ulubiona duńska modelka, Freja Beha Erichsen została twarzą lutowego katalogu marki Free People na sezon wiosna lato 2012. Plastyczność modelki pozwoliła twórcom marki pokazać ją w kilku odsłonach. Candy, Meadow, Ginger, Lou i Molly to alter ego Frei, która doskonale wypadała w nowych rolach.

 

Wszystkie stylizacje oscylują wokół dekady, która w modzie odcisnęła ogromne piętno – latach 70-tych. Look a’la Aniołek Charlie’ego w jeansowych ogrodniczkach, kraciastej koszuli i uroczych loczkach na głowie; hipiska w haftowanej sukience z poszerzanymi rękawami rodem z festiwalu Woodstock czy rockmanka w podartych jeansach i nonszalanckim topie i naręczem biżuterii na przegubach rąk to tylko niektóre z odsłon Frei.

 

Autorem zdjęć w katalogu jest Joshua Allen.

 

26. stycznia na portalu vimeo.com opublikowano film Freja Beha Erichsen by Free People autorstwa marki Free People, który towarzysz sesji zdjęciowej do katalogu Free People Luty 2012.

 

Źródło: vimeo.com/ Freja Beha Erichsen by Free People

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Freja Beha Erichsen | Free People | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły