PL / EN
FIRMA BATH & BODY WORKS WCHODZI DO POLSKI

FIRMA BATH & BODY WORKS WCHODZI DO POLSKI

Jesień pachnąca kawą z mlekiem, kwiatami japońskiej wiśni i frezji czy świeżo zerwanymi owocami? Wybór kosmetyków zapachowych marki Bath & Body Works jest tak duży, że z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Amerykańska marka kosmetyczna Bath & Body Works właśnie rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku. Dwa pierwsze sklepy Bath & Body Works otwarto pod koniec września w warszawskich Złotych Tarasach i Galerii Mokotów.

 

Znana za oceanem firma proponuje bardzo szeroką gamę produktów i od ponad dwudziestu lat może poszczycić się ich wysoką innowacyjnością oraz świetną jakością. W ofercie Bath & Body Works znajdziemy, między innymi, kosmetyki pielęgnacyjne, mydła, żele, szampony, masła do ciała, balsamy, mgiełki czy zapachy do domu (pisaliśmy o nich tutaj).

 

Dostępne w Polsce produkty zawarte będą w całej gamie linii i marek. W salonach Bath & Body Works znajdziemy: kolekcję Signature, składającą się z kosmetyków codziennego użytku o ponad 25 wyjątkowych zapachach, Kolekcję antybakteryjną zawierającą pięknie pachnące mydła i żele antybakteryjne, markę Slatkin&Co., oferującą szeroki wybór zapachów do domu, C.O. Bigelow od 1938 roku produkującą kosmetyki naturalne i preparaty upiększające, kolekcję Aromatherapy,  w skład której wchodzą kosmetyki, których działanie oparte jest na terapeutycznych właściwościach olejków i esencji zapachowych oraz True Blue SPA, linię przystępnych cenowo kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji całego ciała o relaksującym i odprężającym działaniu. 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Bath&Body Works | B&BW | pielęgnacja |

podobne artykuły