Logotyp serwisu lamode.info
Dzień Dla Dziecka – Maczfit partnerem akcji Fundacji Herosi

Dzień Dla Dziecka – Maczfit partnerem akcji Fundacji Herosi

Firma Maczfit wspiera akcję „Dzień Dla Dziecka”.

 

W jej ramach wspólnie z Fundacją Herosi zaprasza do udziału w charytatywnej zbiórce na rzecz dzieci z Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na spełnienie marzeń chorych dzieci. Na czym dokładnie polega inicjatywa?

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Herosi i Maczfit zachęcają Polaków do spełnienia marzeń dzieci z Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka. Jak to zrobić?

Wystarczy dołączyć do akcji „Dzień Dla Dziecka” i wziąć udział w internetowej zbiórce na stronie: https://zrzutka.pl/z/dziendladziecka

Dzięki zebranym funduszom podopieczni Fundacji będą mogli zrealizować swoje najskrytsze marzenia.

Dzieci mają różne marzenia – nasza Fundacja poza pomocą w ramach swoich głównych programów (leczenie celowane, rehabilitacja, wsparcie w transporcie) stara się spełniać marzenia dzieci, te małe i te większe. Kupujemy prezenty urodzinowe i wychodzimy naprzeciw ich codziennym potrzebom, a teraz z okazji Dnia Dziecka, chcemy im dać coś, co oderwie ich od rzeczywistości, z którą się mierzą.

W tej misji po raz kolejny wspiera nas firma Maczfit – mówi Aneta Rostkowska-Rau, założycielka Fundacji Herosi. Wzięcie udziału w zbiórce to bezpośrednia pomoc pacjentom Kliniki. Daje możliwość sfinansowania konkretnych marzeń, takich jak bilet do kina, artykuły plastyczne czy wycieczka. Akcja trwa do 4.06.2023.

Dla nas każdy uśmiech dziecka jest bezcenny, zwłaszcza kiedy walczy z chorobą i potrzebuje dodatkowej energii. W Maczfit propagujemy zdrowe odżywianie, ale też angażujemy się w akcje mające realny wpływ na życie osób, które potrzebują wsparcia. Promując zbiórkę środków oraz wspólnie przygotowując desery w Klinice, chcemy dać dzieciom powód do radości oraz sprawić, by poczuły, że jesteśmy z nimi.

Komunikujemy inicjatywę w naszych kanałach social mediowych, a także zachęcamy do wzięcia w niej udziału wspólnie z naszymi ambasadorami, influencerami i pracownikami – wyjaśnia Karolina Tokarz, Dyrektorka Działu Kreacji i Komunikacji w Maczfit.

Fundacja Herosi od 14 lat aktywnie wspiera dzieci z chorobami nowotworowymi z całej Polski. Pacjenci Kliniki otrzymują kompleksową opiekę: od diagnozy, poprzez chemioterapię i zabiegi operacyjne, aż po rehabilitację i wsparcie psychologiczne. Jej celem są działania mające na celu pozyskiwanie funduszy na leczenie nierefundowane przez NFZ, przede wszystkim leczenie celowane.


O firmie Maczfit:

Założony w 2015 roku Maczfit jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce. Dostarcza pełnowartościowe i zbilansowane posiłki konsumentom do 2450 lokalizacji na terenie całego kraju. Firma oferuje 12 gotowych diet, ale także 3 warianty Diet z Wyborem Menu, w ramach których klienci decydują się na 5 z nawet 40 dostępnych dziennie posiłków.

Wśród profesjonalnych jadłospisów znajdziemy m.in. diety dla osób z chorobą Hashimoto, wegetarian, wegan, diabetyków oraz klientów nietolerujących laktozy. O oferowanej jakości marki świadczą liczne certyfikaty i nagrody m. in.: Kobieca Marka Roku 2021, Zdrowa Marka Roku 2022 czy Konsumencki Lider jakości 2022.

 Więcej o działaniach marki na stronie www.maczfit.pl/ oraz blogu Maczfit https://www.maczfit.pl/blog/

Zdjęcie tytułowe: materiały prasowe

tagi: Maczfit | Fundacja Herosi | Dzień Dziecka |

podobne artykuły