PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DUET HECTOR & KARGER WSPÓŁPRACUJE Z POLSKIMI BLOGGERKAMI

DUET HECTOR & KARGER WSPÓŁPRACUJE Z POLSKIMI BLOGGERKAMI

Kreatywne duo projektantów Hector & Karger, czyli Hektor Świtalski i Robert Karger stworzyło kampanię reklamową z udziałem popularnych polskich bloggerek, Alicepoint, Jessiki Mercedes i Madame Julietty. Dowiedzcie się więcej!

Poznański duet projektantów Hector&Karger stworzył kampanię reklamową z udziałem najlepszych polskich bloggerek. W sesji wzięły udział Alicepoint, Jessica Mercedes Kirschner i Madame Julietta, a każda z nich była odpowiedzialna za własną stylizację ubrań Hector&Karger, które miały na sobie podczas sesji zdjęciowej.

 

Dzięki temu bloggerki zachowały charakterystyczny dla siebie styl, ukazując trzy oblicza H&K – buntownicze, glamour i fetyszystowskie.

 

- Imponuje nam Madame Julietta. Osiągnęła w krótkim czasie bardzo wiele. Pisał o niej m.in.Vogue. Jej stylizacje budzą zachwyt w Polsce i za granicą. Jesteśmy zaszczyceni, że przy ilości propozycji jakie posiada zgodziła się wziąć w tym udział. Jessica Mercedes Kirschner, z którą mieliśmy już okazję pracować to istny wulkan energii - kolorowa, przebojowa, zdeterminowana. Idzie jak burza. Alicepoint uwielbiamy za jej konsekwentny styl, prowadzi jeden z najgorętszych blogów. Konkretna i skromna jednocześnie. Przyjechała aż z Krakowa, aby stworzyć z nami coś nowego. – mówią o blogowej inicjatywie Hektor Świtalski i Robert Karger.

 

Poprzez taki wybór modelek, projektanci chcieli zasugerować, że ich oferta nie jest skierowana tylko do określonego przedziału wiekowego, a każda kobieta znajdzie u nich coś dla siebie.

 

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji. W polskiej modzie zawsze przyda się powiew świeżości.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Hector&Krager | Jessica Mercedes | Alicepoint | Maffashion | trendy jesień zima 2011 | kolekcja |

podobne artykuły