PL / EN
DOMENICO DOLCE ZOSTAŁ FOTOGRAFEM

DOMENICO DOLCE ZOSTAŁ FOTOGRAFEM

Druga połowa słynnego duetu Dolce&Gabbana, Domenico Dolce właśnie wydaje swój pierwszy album z autorskimi fotografiami - Campioni — Fotografie by Domenic Dolce. Uwaga! Nie będzie to fotografia mody...

Pierwszy album z fotografiami autorstwa Domenico Dolce trafi do butików Dolce & Gabbana już w lipcu, a otwarcie wystawy poświęconej nowej pasji Domenico planowane jest na 24. czerwca, podczas Tygodnia Mody Męskiej w Mediolanie.

Campioni — Fotografie by Domenic Dolce , bo taką nazwę nosi album projektanta, ma aż 560 stron i zawiera 67 czarno białych portretów młodych graczy w soccer’a. Będzie kosztował 180 euro.

- Wierzę w tę książkę. Poprzez moje fotografie, chciałem podkreślić siłę i niewinność tych młodych sportowców i, jednocześnie, realizuje się moje największe marzenie: stanie po drugiej stronie obiektywu. – mówi Domenico Dolce o swoim albumie.

Jego biznesowy partner Stefano Gabbana mocno wspiera projektanta w realizowaniu tychże marzeń.  - W fotografiach Domenico moda i sport spotykają się i konfrontują. Zdjęcia mówią o stylu i męskiej estetyce. Nie mają promować żadnego produktu, to po prostu portrety. Przemawiają do serca. -  komentuje Gabbana.


Do księgarni (mamy nikłą nadzieję, że również polskich) Campioni — Fotografie by Domenic Dolce trafi jesienią.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Domenico Dolce | Stefano Gabbana | Dolce&Gabbana |

podobne artykuły