PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DIFFERENT STYLES ONE H&M – VANITAS

DIFFERENT STYLES ONE H&M – VANITAS

Wspólnie z marką H&M tworzymy cykl mini wywiadów w wersji wideo z Waszymi ulubionymi blogerami z całej Polski. Poza wywiadem, każdy z blogerów stylizuje nową kolekcję H&M i zrobi to zgodnie z własnym gustem, stylem i pomysłem. Dziś coś dla panów, w roli głównej VANITAs!

Blogerzy trzęsą polską branżą mody, krytykują, inspirują i bywają, a przy tym każdy z nich prezentuje zupełnie inny styl, wizję czy image. Mimo tak zróżnicowanych upodobań, wszystkich bohaterów naszego cyklu Different Styles One H&M łączy sympatia do projektów szwedzkiej marki, które zawsze idealnie pasują do ich osobistego wyczucia mody.

 

 

W poprzednich odsłonach cyklu mogliście zobaczyć już Tamarę, prowadzącą bloga Macademian Girl, oraz Kasię, będącą autorką strony Pani Ekscelencja. Nie myślcie jednak, że zapomnieliśmy o naszych męskich czytelnikach!

 

 

Dzisiaj prezentujemy Wam filmik, którego bohaterem jest jeden z najpopularniejszych blogerów w Polsce - Oliver Waimea, szerzej znany jako VANITAs. Zadaniem Olivera było wystylizowanie ubrań z wiosennej kolekcji H&M i zestawienie ich z własnymi elementami garderoby. Efekt? Sportowy outfit, w którym nie brakuje odwołań do lat 90. oraz odrobiny błysku – bardzo w stylu Olivera.

 

Zapraszamy do oglądania!

 

Autor Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/ Different Styles One H&M

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: LAMODE.INFO | blogosfera | H&M i LAMODE.INFO | H&M |

podobne artykuły