PL / EN
DAPHNE GROENEVELD W WIOSENNEJ KAMPANII BEAUTY JILL STUART - PIERWSZE ZDJĘCIE

DAPHNE GROENEVELD W WIOSENNEJ KAMPANII BEAUTY JILL STUART - PIERWSZE ZDJĘCIE

Holenderska modelka po raz kolejny została twarzą kampanii urodowej Jill Stuart. Na zdjęciach reklamujących wiosenną linię beuaty Daphne Groeneveld prezentuje się w romantycznej odsłonie.

Daphne Groeneveld od czasu swojego debiutu w 2010 roku współpracuje z największymi nazwiskami w branży modowej. Ciekawa uroda, platynowe włosy i charakterystyczne usta przypadły do gustu znawcom branży, co zaowocowało licznymi sukcesami, które bardzo szybko znalazły się na koncie dziewczyny.

 

 

Groeneveld pojawia się nie tylko na wybiegach najbardziej prestiżowych domów mody, ale również w kampaniach reklamowych. Modelka bardzo często współpracuje z projektantką Jill Stuart. Groeneveld pojawiła się m.in na zdjęciach reklamowych u Stuart na sezon wiosna-lato 2013 oraz w zimowej sesji urodowej.

 

Niedawno, pojawiła się informacja o kolejnej kampanii Stuart z udziałem holenderskiej piękności. Modelka została twarzą wiosennej linii beauty. Groeneveld w naturalnej stylizacji, makijażu, rozpuszczonych włosach i różą w dłoni wygląda bardzo dziewczęco i romantycznie.

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: kampania beauty | Jill Stuart | Daphne Groeneveld |

podobne artykuły