PL / EN
DANIEL KORZEWA – FOTOGRAF KOCHAJĄCY KONTRASTY

DANIEL KORZEWA – FOTOGRAF KOCHAJĄCY KONTRASTY

Inspiruje go surrealizm w kinematografii oraz dzieła Davida Lyncha i Stanley’a Kubricka, a jego zdjęcia znane są z kontrowersyjności. Poznajcie młodego wrocławskiego fotografa Daniela Korzewę

Mimo młodego wieku fotograf Daniel Korzewa zdołał wypracować już sobie indywidualny, wyróżniający go styl. Niedoszły reżyser, który dopiero przed rokiem rozpoczął przygodę z fotografią, dziś jest czołowym agencyjnym fotografem wrocławskiego SPP Models, gdzie pracuje nad tworzeniem portfolio modelek i modeli.

 

Kontrastujące połączenia, intrygująca gra światła i cieni oraz nieco ekscentryczne ujęcia będące znakiem szczególnym jego prac sprawiają, że sesje autorstwa Korzewy pojawiły się już m.in. w Papercut Magazine, Confashion Magazine czy Modo Magazine.

 

Odważne, kontrowersyjne i często wykraczające poza sztywne ramy konwencji - zdjęcia 23-letniego fotografa na długo zapadają w pamięć.

 

 

W galerii prezentujemy Wam zmysłową sesję Daniela Korzewy, zrealizowaną w porcie miejskim we Wrocławiu. Przed obiektywem fotografa staneła Paulina H (SPP Models), zaś stylizacje wykorzystujące projekty Jarosława Ewerta i Luizy Kimak stworzyła Kasia Cygańska.

 

LAMODE.INFO trzyma kciuki i czeka na kolejne sesje!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Daniel Korzewa | fotograf | SPP Models |

podobne artykuły