PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DARIA WERBOWY W PRADZIE NA OKŁADCE PREMIEROWEGO WYDANIA VOGUE UKRAINE

DARIA WERBOWY W PRADZIE NA OKŁADCE PREMIEROWEGO WYDANIA VOGUE UKRAINE

Supermodelka Daria Werbowy sfotografowana przez Steven’a Pan’a jest gwiazdą okładki premierowego wydania magazynu Vogue Ukraine marzec 2013. Poznajcie szczegóły jednej z najgłośniejszych okładek nadchodzącego miesiąca!

 

Daria jest nam szczególnie bliska, bo Werbowy urodziła się w Krakowie, a wiele amerykańskich serwisów (w tym słynny models.com) uważa ją za Polkę. W rzeczywistości rodzice modelki pochodzą z Ukrainy, a nasz kraj był tylko przystankiem w drodze do Kanady.

 

 

Ta dziewczyna jest ulubienicą niejednego domu mody. Pojawiła się na wybiegach m.in. Karla Lagerfelda, Prady, Yves Saint-Laurent, Gucciego, Givenchy, Chanel. Wielokrotnie mogliśmy ją podziwiać na okładkach takich magazynów jak Vogue czy Elle oraz kampaniach Roberto Cavalli, Céline, Versace czy Prada. W 2011 roku wzięła też udział w sesji do słynnego kalendarza Pirelli w obiektywie Karla Lagerfelda, a w 2003 zdobyła tytuł najbardziej zapracowanej modelki, a rywalki zdeklasowała liczbą pokazów.

 

 
Vogue zatrudnia najlepszych w swojej branży i pracuje również wyłącznie z najlepszymi. Aktualna naczelna magazynu Vogue Paris, Emmanuelle Alt przyznaje się do fascynacji top modelką: „Daria to dziewczyna, z którą pracuję najczęściej. Ma naturalne, wyraziste piękno. Możesz ją ubrać w biały t-shirt i będzie wyglądać fantastycznie”. Dzięki takim opiniom powstała sesja dla ukraińskiego wydania magazynu, na którego okładce pojawiła się właśnie Werbowy. 29-letnia supermodelka  (wymieniona jako "duma narodu") ma na sobie wspomniane już futro Prada z kolekcji wiosna lato 2013.

 

 

Vogue Ukraine jest najnowszym dodatkiem do listy światowych wydań Vogue (zaraz po Vogue Thailand). Top modelka o figurze surferki, kocich oczach i luźnej fryzurze zachwyca nonszalanckim stylem. Po tak wspaniałej okładce, mieliśmy nadzieję na genialny wywiad bądź edytorial z modelką w środku magazynu, niestety prócz okładki nie ujrzymy już więcej Ukrainki w marcowym wydaniu. Czujemy niedosyt!

 

Daria Werbowy na okładce pierwszego wydania Vogue UkraineDaria Werbowy na okładce premierowego wydania Vogue Ukraine

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Vogue Ukraine | Daria Werbowy | Daria Werbowy okładka Vogue Ukraine | pierwsze wydania Vogue Ukraine |

podobne artykuły