PL / EN
COCCINELLE I AKADEMIA DOMUS WSPIERAJĄ  MŁODYCH PROJEKTANTÓW

COCCINELLE I AKADEMIA DOMUS WSPIERAJĄ MŁODYCH PROJEKTANTÓW

Włoska marka Coccinelle wspólnie z akademią DOMUS z Mediolanu stworzyły projekt wspierający młodych i zdolnych projektantów. Sprawdź szczegóły!

Nowy projekt akcesoryjnej marki Coccinelle i akademii DOMUS ruszył właśnie pełną parą. Linia toreb DOMUS, którą swoją premierę będzie miała w sezonie 2011/12 to ukłon w stronę młodych projektantów, gdyż została zaprojektowana właśnie przez jednego z nich, Soo Lee Min.

 

Ambitna desinger’ka jest laureatką konkursu Coccinelle i mediolańskiej akademii mody DOMUS, a kolekcja sygnowana jej nazwiskiem to gra prostoty z niekonwencjonalnym systemem kieszonek i schowków. Soo Lee Min zaproponowała odwrotne proporcje – to, co zwykle w damskiej tobrebce jest wewnątrz, w jej projektach widnieje po zewnętrznej stronie. Z drugiej strony mamy jednak bardzo klasyczne formy i czyste linie torebek i właśnie dzięki takim kontrastom torebki nabierają niebanalnego charakteru.

 

W skład linii wchodzą cztery różne modele, w tym trzy na co dzień i jedna kopertówka na wieczorne wyjście. Kolorystyka spodoba się paniom, które gustują w ”stonowanych kontrastach” czekoladowego brązu z jasnym karmelem i szafirem.

 

Linia autorstwa Soo Lee Min dostępna będzie w salonach Coccinelle od sierpnia.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: kolekcja | Coccinelle | moda zagraniczna |

podobne artykuły