PL / EN
CO SŁYCHAĆ U ZUO CORP. NA CHWILĘ PRZED POKAZEM?

CO SŁYCHAĆ U ZUO CORP. NA CHWILĘ PRZED POKAZEM?

Przygotowania do pokazu kolekcji jesień zima 2012 marki ZUO Corp. ruszyły pełną parą. LAMODE.INFO przyglądało się dziś castingom i przymiarkom. Sprawdźcie, jak było!

Już 19. czerwca w małej auli Fizyki Politechniki Warszawskiej polska marka ZUO Corp. zaprezentuje swoje pomysły na nadchodzący sezon jesień zima 2012. Jak wiadomo, przed pokazem mnóstwo dzieje się za kulisami. Omawianie koncepcji, wybór odpowiednich modelek, mierzenie i przymierzanie… To wszystko obserwowaliśmy dziś w butiku chłopaków ze ZUO Corp. przy Wilczej. Bartek Michalec, projektant brandu, w pełnym skupieniu przyglądał się modelkom i czuwał nad całym procesem przygotowań. Pomagała mu stylizująca najbliższy pokaz Alicja Werniewicz.

 

 

 

ZUO Corp. przed pokazemfot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/Przygotowania do pokazu ZUO Corp.

 

Dopasowanie sylwetek, wzorów (uwierzcie, że w tej kolekcji będzie ich naprawdę dużo) i kolorów do urody i figury modelek to czasem nie lada łamigłówka. Wszystko musi odpowiednio zagrać, a projekty (bo to one, tuż obok projektanta będą gwiazdami wieczoru), muszą prezentować się nienagannie.

 

ZUO Corp. przed pokazemfot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO/Przygotowania do pokazu ZUO Corp.

 

W związku z tym, że głównym motywem kolekcji ZUO będą bajki, możemy spodziewać się magicznych wydarzeń i pięknej oprawy. Więcej szczegółów zdradzić nie możemy, ale śledźcie nas uważnie, bo już we wtorek będziemy także na backstage’u pokazu, a wtedy może uchylimy więcej niż rąbek tajemnicy.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: ZUO Corp. | Bartek Michalec | moda polska |

podobne artykuły