PL / EN
CAROLYN MURPHY W SPORTOWEJ SESJI MARIO TESTINO DLA VOGUE US

CAROLYN MURPHY W SPORTOWEJ SESJI MARIO TESTINO DLA VOGUE US

Czerń i biel, sportowy szyk oraz zniewalające krajobrazy toskańskiego wybrzeża. Zobaczcie piękną Carolyn Murphy w obiektywie Mario Testino dla grudniowego wydania Vogue US!

Graficzne połączenia czerni i bieli równie dobrze spisują się w stricte wakacyjnym, nadmorskim krajobrazie, co w bardziej formalnych, biurowych sytuacjach. Kto nie wierzy, powinien zajrzeć do najnowszego, grudniowego wydania Vogue US i obejrzeć piękny edytorial autorstwa samego Mario Testino.

 

 

Sesja Swept Away opiera się na dość zaskakującym połączeniu minimalistycznych w kroju, czarno-białych kreacji oraz wspaniałych pejzaży toskańskiego wybrzeża. Modelka Carolyn Murphy, która w towarzystwie belgijskiego aktora Matthiasa Schoenaertsa, podziwia nadmorskie widoki oraz zażywa słonecznych i wodnych kąpieli, wygląda świeżo i szykownie w graficznych zestawach o czystej formie, pochodzących z wiosennych kolekcji takich gigantów mody, jak Marc Jacobs, Lanvin, Céline czy Michael Kors. Kto by pomyślał, że sportowy minimalizm i puryzm kolorystyczny idealnie pasują do wakacyjnej sielanki?

 

Czerń i biel pod słońcem Toskanii!

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Carolyn Muprhy | Vogue US | Mario Testino | Matthias Schoenaerts |

podobne artykuły