PL / EN
CAROLINA HERRERA – MINI KOLEKCJA BIAŁYCH KOSZUL

CAROLINA HERRERA – MINI KOLEKCJA BIAŁYCH KOSZUL

Znak rozpoznawczy domu mody Carolina Herrera? Oczywiście biała koszula. Na rynek trafiła właśnie kapsułowa kolekcja, składająca się z ośmiu wariacji na temat ponadczasowej klasyki. Zobaczcie!

Doskonale komponuje się z każdym strojem i jest odpowiednia na każdą okazję. Biała koszula przez lata ewoluowała, przechodząc niezliczone transformacje i przekształcenia, aby w efekcie stać się fundamentem codziennego ubioru oraz uniwersalnym wyznacznikiem elegancji na całym świecie.

 

 

Słynąca z umiłowania szykownej klasyki Carolina Herrera od samego początku swojej przygody z projektowaniem jest lojalnym ambasadorem białej koszuli i jako absolutny must have promuje ją w wielu swoich kolekcjach. Co więcej, ten podstawowy element ubioru stał się z czasem symbolem osobistego stylu kreatorki oraz ikoną stworzonego przez nią domu mody.

 

 

Tej wiosny, w specjalnej mini kolekcji, która za chwilę trafi do butików, Carolina Herrera proponuje nam zestaw ośmiu nowoczesnych wariacji na temat tego ponadczasowego klasyka damskiej garderoby. Osiem koszul i osiem wzorów, wszystkie wykonane z tej samej tkaniny – wolicie ażurową bluzeczkę z baskinką, kobiecy model z pokaźną kokardą w talii czy unowocześnioną wersję smokingowej koszuli?

 

 

Zapraszamy do galerii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Carolina Herrera biała koszula | jak wybrać białą koszulę | biała koszula wzory | CAROLINA HERRERA |

podobne artykuły