PL / EN
CARA DELEVINGNE NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO MAGAZYNU i-D

CARA DELEVINGNE NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO MAGAZYNU i-D

Sześć barwnych osobowości i tyle samo okładek listopadowego numeru i-D. Pośród nich odważne zdjęcie młodziutkiej Cary Delevingne z tarantulą na prawym oku będące zapowiedzią fantastycznego edytorialu. Zobaczcie wizytę supermodelki w Zoo!

Co dwa miesiące redaktorzy i-D zapraszają do numeru ikony świata sztuki, muzyki i mody. Magazyn słynie z oryginalnych okładek, na których zawsze zaproszona gwiazda pozuje z zamkniętym lub zasłoniętym okiem – to rozpoznawczy element sesji okładkowych czasopisma.

 

Listopadowe wydanie i-D doczekało się, aż sześciu różnych stron tytułowych pod hasłem Wink!. Na każdej z nich widzimy barwne osobowości reprezentujące poszczególne dziedziny współczesnej kultury. Rudowłosa Grace Coddington w błękitnym płaszczu Céline, seksowna Lara Stone i trochę przerażająca Cara Delevingne to tylko niektóre z bohaterek najnowszego numeru i-D

 

Słynnąca z poczucia humoru Cara Delevingne zaprasza nas w listopadowym numerze i-D do zoo. Sesja zdjęciowa autorstwa Angelo Pennetta została zrealizowana w londyńskim parku zoologicznym. Edytorial zachwyca kolorami, a Cara dzielnie pozuje z dzikimi zwierzętami.

 

fot. Angelo Pennett, i-D listopad

 

Największe emocje wzbudza okładkowe zdjęcie, na którym Brytyjka ma zasłonięte olbrzymią tarantulą oko – na samą myśl pojawiają się dreszcze. Brawa dla Cary za odwagę!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Cara Delevingne | i-D | editorial |

podobne artykuły