PL / EN
BUTIK ŚWIĄTECZNY – PREZENTY PRAKTYCZNE DLA NIEJ I DLA NIEGO

BUTIK ŚWIĄTECZNY – PREZENTY PRAKTYCZNE DLA NIEJ I DLA NIEGO

Zastanawialiście się, jaki prezent kupić swoim najbliższym pod choinkę, by nie tylko cieszył ich oko, ale było równocześnie praktyczny i nietuzinkowy? Zainspirujcie się listą podarunków świątecznych, którą specjalnie dla Was przygotowała redakcja LAMODE.INFO.

Wybór odpowiedniego prezentu gwiazdkowego jest nie lada wyzwaniem. Każdy z nas chce podarować swoim najbliższym wszystko to, co dla nich najlepsze. Z początkiem grudnia sklepy prześcigają się w wystawianiu najlepszych dla swoich klientów ofert, które niekoniecznie mogą okazać się odpowiednie dla naszej rodziny i przyjaciół. By uniknąć rozczarowań i odstawienia naszego podarunku w kąt – redakcja LAMODE przygotowała dla Was listę prezentów, które z pewnością spodobają się praktycznym osobom.

 

Oryginalny a zarazem praktyczny naszyjnik ORSKA. Elegancki fartuch Cookie czy kultowa wyciskarka do cytrusów w kształcenie pająka projektu Philippe Starck. Klasyczny notes Moleskine i śliczny kubek z lisem. Sprawdźcie listę użytecznych prezentów choinkowych.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: butik świąteczny | prezenty | pomysł na święta |

podobne artykuły