PL / EN
BORKO – LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA 2013

BORKO – LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA 2013

Proste dzianinowe ubrania, a jednak nietypowe w swojej formie. Zobaczcie najnowszy lookbook polskiej marki BORKO na wiosnę 2013.

Założycielka i projektantka marki BORKOAleksandra Chmielewska, przedstawia nam najnowszy, wiosenny lookbook. Bardzo proste, trochę w stylu paryskich Cèline Chloé, a trochę skandynawskie w swoim minimalizmie projekty BORKO są alternatywą dla zmieniających się jak w kalejdoskopie trendów. Kierując się takimi zasadami, jak harmonia i prostota, już kolejny rok Aleksandra Chmielewska projektuje ubrania piękne, ale i dobrze sprawdzające się w codziennym użyciu.

 

 

Wiosenne propozycje marki uszyte są z dzianin – grubszych dresowych, wiskozowych oraz cienkich z dodatkiem modalu. Kroje, jak zwykle proste, lecz jednak dość nietypowe jak na wyżej wspomniany materiał. W kolekcji znajdziemy starannie przemyślane i wypracowane proporcje i detale. Przykładowo biały t-shirt jest lekko wytaliowany, ma dość głęboki i szeroki kobiecy dekolt (ciągle jednak nie widać bielizny) oraz jedwabną kieszonkę. Z kolei błękitna bluzka z baskinką o długości zasłaniającej biodra posiada dekolt wykończony szerokim odszyciem i kieszenie ukryte w falbanie. Dzięki takim rozwiązaniom ubrania marki nadają się na wiele okazji, w tym jak najbardziej do biura.

 

 

W galerii znajdziecie cały lookbook BORKO na wiosnę 2013.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: BORKO | Aleksandra Chmielewska | BORKO kolekcja wiosna 2013 | kolekcja wiosna 2013 |

podobne artykuły